bugün

çok tutmamış olmakla beraber zamanında sıklıkla kullandığım servistir. *
(bkz: bir zahmet gidip çay doldurur musunuz acaba)
az evvel zallın çıldırıp gelene geçene hatta kendine bile siktir çekmeiyle sonuçlanmış site. ulan akşam akşam öldürdünüz be.
http://img718.imageshack.us/img718/2131/bisiktirgit.jpg
gereksiz.
Bazı konulara cuk diye oturan servis.
Emeği geçenlere sonsuz teşekkürler.
(bkz: tutmayın öpüjem)
(bkz: ciddiymiş lan)
yazarların saçmalayabilitesi göz önüne alındığında kullanım yoğunluğu azalmayacak servistir.
sözlükler alemindeki en yaratıcı fasilitelerden bir sanırsam bu. çok orijinal yahu. kim düşündüyse ellerinden öpmek lazım!
nedesembilmiyorum ile sürekli siktirleştiğimiz* sitedir. yüzyılın icadıdır. her derde devadır.
bi an "uludağ sözlük bi siktir git zirvesi" diye okunan nası yani lan gideyim m geleyim mi her gelene siktir çekip göndericek misiniz diye sordurtan başlık.
bu yanlış anlamayı icraate dökmesi dileğiyle revolter00a sesleniyorum.
çekilen siktirlerden müessesemiz sorumlu tutulamaz açıklaması ile yaran site.
son siktiri aynen veriyorum:

zall ====>>> zall @ 10.20.09 , 7.09 pm
moderasyona siktir yağdıracak servis..
(bkz: usbsgs)
ie'ye de siktir çekmiş servis. candır. *
çok süfer bir fasilite. bi de ne işe yaradığını anlasam???
(bkz: zall için üç kere)
Doğrudan siktir edin butonunda yer alan resmi ilerleyen günlerde her konuda göreceğimiz bi uygulama. *
görsel
kendi kendime "siiyeee lan" dediğm yer, hem de 2 sefer.. ne işe yarar?!? bilinmez.
sözlükte ateistler ve müslümanlar birbirine girince müdahele etmesi için açılan bir servistir. ilk adı M.A.W olan servis dahi bir yazar tarafından çökertilmeye çalışılıyordu. dahi yazar servisteki ajanların zayıf noktasını çok iyi biliyordu! sözlük yazarı olmaları! dahi yazar servistekileri ruhları bile duymadan buldu ve yarıcı bir başlık açtı, ajanlar dayanamadı ve bu yarıcı başılığın altına küfür yazmaya başladılar. dahi yazar itüden aşırdığı bir sözü bkz olarak verdi (bkz: bi siktir git çay demle gel) bu yüzyılın bakınızıydı.servistekiler bu bakınıza hayran kaldı. öyle hayran kaldılar ki her başlığın altına bu bkz ın türevlerini yazıyorlardı. hergün bunu yapıyorlardı ve sonunda olan oldu. onların adı uludağ sözlük bi siktir git servisi olarak kaldı. o dahi yazarın nickini de (bkz: insan ıq yle araba aküyle hareket eder)
bisiktirol ilacının uludağ sözlüğün manevi ilacı olması..
ortam bölümüne aktarılması gereken aktivite.
1 000 000'uncu siktirden sonrasının görünemeyeceği site.

(bkz: siktir sayacı)
i$ yerindeki bilgisayarda sadece internet explorer olduğu için giremediğim site. haksızlık bu. (evet opera'yı download edebilirim ama uğra$acak vaktim yok onunla)

edit: 'ulu'ya gircek vaktin var da download edecek vaktin yok diyen arkada$ıma geliyor; 'süreli açar mısın abi?'
an itibariyle 788 kişi siktir edilmiştir.*
güncel Önemli Başlıklar