bugün

bulunduğum il ve mesleğimden dolayı katılamayacağım zirve. yazın yapılsaydı keşke dediğimdir.
cennet dügün salonunda yapılması planlanan zirve.
sınırsız limonata ve kuru pasta.
madem olacakmış hilton otelinde olsun. *
mayıs veya haziran ayında yapılacağından yunan adalarından kos veya mykonos da yapılması muhtemel zirve.
ekşisözlük on iki yıl zirvesi dikkate alınarak, ikinci bir hilton rezaleti yaşanmaması
için gerekirse uygun bir kapalı spor salonu düşünülmelidir.
adına yakışır bir şekilde, uludağ'da olması gerekir. açık alanda mis gibi mangallar da yakılır, istanbullu'ların yapamayacağı her şey yapılabilir.

[not] ulan aklınız fikriniz nerde. *
zall bizi diskoya götür.
gereksiz bir faaliyet.

olursa da pastahanede filan olsun. limonata pasta hesabı.

ulan! bir kere uludağ sözlük de takılan elemanların çok büyük bir çoğunluğu liseli diye tabir ettiğimiz mastürbatör ergenlerden oluşuyor. (önceden böyle değildi lakin bugün için durum bu). böyle bir organizasyona bu elemanların büyük çoğunluğu katılmak isteyecektir, adım gibi biliyorum.

şimdi düşünün!

sabahdan akşama kadar gerzek gerzek başlıklar açıp o başlıkların altına daha da gerzekce olan yazılar yazan bir grup insan bir araya gelip bir organizasyon yapacak.. ha ha! güldüm amına koyım.

eminim bu organizasyona çok sağlam adamlar da iştirak edecektir lakin yukarıda bahsettiğim grup harcar onları, bitirir.

yani ben mi çok kötümserim bilmiyorum ama bu zirveden dram çıkar gibi geliyor bana.
mayıs yahut haziran ayında tertip edilmesi düşünüldüğü göz önüne alınarak bodrum, çeşme yahut antalya'da yapılmasını önerdiğim zirvedir.
böylece birkaç günlük mini bir tatil de yapabilir katılımcılar.
şimdiden böyle bir organizasyon için çalışmalar yapılmalı, güzel bir zirve tertip edilmelidir.
olması dahilinde katılacağım zirvedir.

ekşi sözlükten neyimiz eksik değil mi... ama hilton da yapmayalım lan rezil oluruz medyaya neyin.
ajdar ı konuk alabilecekleri zirve. napak ünlü mü ünlü.
fırsat ve imkan olsa da gitsek dediğim zirve. nerde ne zaman ola ki.
cem yılmaz gelmezse gitmem. bizim ne eksiiğimiz var elin sözlüğünden. (bkz: hadi zall göreyim seni)
beyaz ve acun un kapısı çalınsa iyi olur onlar bize mekan ayarlarlar.
sabırsızlıkla moderatörlerden hakkında detaylı bilgi beklediğimiz zirvedir.
(bkz: beşinci yıl zirvesine kadar modlara bulaşmamak)
uzaklardan geleceklere yer ayrılmasını istediğim zirvedir.
gelicem ülen boludan, ama nerde kalıcam o var bir de.
gelip eğleneceğim zirvedir.
ekşisözlük onikinci yaş günün zirvesi bitiminde hiltondan ayrıldıktan yaklaşık 10 dakika sonra yapılması fikri aklıma gelen zirvedir, tarafımdan hayata geçirilmesi için tekliflerin yapılmasına fırsat kalmadan birileri hızlı davranıp olayı organize etme işinin bir kısmından işe başlamış tebrikler. olursa güzel olur diyorum ve katılacağımı şimdiden kabul beyan taahhüt ediyorum.
okan iyi gider. *
Hala yönetimden zirve ile ilgili ses yok. Yalan mi oldu yoksa?
en az 50 adet inciciyi toplayıp geleceğim zirvedir.
sabırsızlıkla beklediğim zirvedir. ayrıntılı bilgileri bekliyoruz. davetiye alacak mıyız?
artık yalan olduğuna inandığım zirve.
hadi artık giderilsin şu muammalar zirvesidir. * *
merakla detaylarını beklediğimiz zirvedir.
lan temmuz ayı istanbul'da olsun.
yapın lan bi güzellik.
güncel Önemli Başlıklar