bugün

son zamanlarda sıkça rastlanan ve bir türlü anlam vermediğim üzücü bi problem.

bazı başlıkların kelime oyunu yapılarak tekrar açılmasına lafım yok. alayı taşınsın. taşınmalıdır da. hatta yazar kişisi sürekli aynı haltı işliyor ise çaylak bile olmalıdır ama kimi başlıklar var ki, sanki kasıtlı olarak taşınıyor gibi geliyor, '' bakın ben işlem yapıyorum, süper yetkiliyim ben, nihaha ahaha '' dermişcesine yetkisini kötü kullanan oluyor.

bu konu başlığı bile istenilen her hangi bir başlığa kolaylıkla taşınabilir. yapılabilir. bir kılıfına uydurulup buraya yazılan tüm yazılar ile birlikte piç bırakabilir. bu kolay bir şeydir.

örnek olarak aşağıdaki dolu bkz lar yıllardır sol frameye geliyor ama bir allahın kulu bunları bir çatı altında toplamıyor.

(bkz: sarhoşken yapılan salaklıklar)
(bkz: sarhoşken yapılan mallıklar)
(bkz: sarhoşken yapılan rezillikler)
(bkz: sarhoşken yapılan saçmalıklar)
(bkz: sadece sarhoşken yapılabilen şeyler)
(bkz: sarhoşken yapılan şeyler)
(bkz: sadece sarhoşken hissedilen şeyler)
(bkz: sarhoşken düşünülen şeyler)
(bkz: sarhoşken söylenenler)
(bkz: sarhoşken yapılanlar)

vs...

bunlar sadece ''sarhoşken'' temalı başlıklardır. yetkili şahıslar anana zok yazınca çaylak yapan yönetim başlığını adaletsizce çaylak olmak gibi bir yere taşıyacağına bu yukarıdaki benzeri başlıklara yönelsinler. her yer bunlarla dolu. şahsen bir yazar olarak ''anana zok dediği için çaylak olan yazara '' yorum yapmak istiyorum ve bu yorumlar aynı konu başlığı altında ele alınırsa daha güzel olacağına, dolayısıyla yönetimin daha rahat eleştirileceğine inanıyorum. yoksa adaletsizce çaylak olmak başlığının amına koyayım. konu hepten dağılıyor.

bir başlığa entryi giriyosun . sonra aylar geçiyor bi bakıyorsun kendi yazını anlamıyorsun. ne demişim lan ben diye 40 lık ampül altında kendini sorguya çekiyorsun. taşınmış yazı çünkü.

meme emiklerken akıldan geçenler bak düşünüyorum acaba bu da buraya taşınır mı diye. adımız çıkmış amk. kolay iş ne de olsa. hopp bi tık.
(bkz: salak olabilirim ama aptal asla)

sanırım sözlüğü asena yönetiyor.
girdiğin entry nin başlığa uygunsuzdur nedeni ile silik yemesine neden olan salakça eylemdir.

zall uyuma sözlüğüne sahip çık. moderatörler mezdeke grubu gibi. yüzleri kapalı ama kıvrak.
balkanlardan gelen soğuk hava dalgası biraz da olsa azaldı, modlar uyanır birazdan.

hayır öyle demek istemedim ayı falan aa aaaa ne ayıp.