bugün

yaşı 19-35 arası bakır olan yazarlar listesidir.

dactire: yaş 24 hayla bakir.
eline bir kız eli bile deymemiş biri olarak. hala koruyoruz efenim.
(bkz: eller günahkar)
okurken acıdığım listedir.
(bkz: ne aciz insanlar var azizim)
eklenecek bir kişi daha.

zall
duygularımız orospu olmuş bedenimiz bakir olsa kaç yazar.

bakire değilsin dünya keranesinde.
zirve yapmamasını umduğum topluluktur. Mazallah nereye gideceği belli olmaz.
elimizi saymazsak bende varım.
insanın içi acıyor bu listeyi görünce. modlar konuya bir el atsın, daha fazla yürekler yanmasın.
gözler uludağ sözlüğün postmodern kezbanlarını aramıyor değil.
Gözlerimi kapattım. Yaz benide.

Edit:6.5lira olan camelden bir dalip alıp kagit fabrikasina dogru bakarak atesledim.
Kıslar beqliorum hanyy.

Edit 2:beni ne hayat kadınları zükmek istedi ama ben izin vermedim bedeni sahip olabilirler ama keşke yapsaydim dedigimde oluyor sonra boşver git surda 2 bir al diyorum içip uyuyorum.
Bir Kadınla bir erkeğin kilodu kiloduna değerse çocuk olur.
Sabırlı adamdır. iradesine sahip çıkar, helale yönelir. En azından ileri gitmez. Düşüncesi iki bacak arasında olmayan kişiler de bu kategoridedir.
gözyaşlarım eşliğinde kendimi de yazıyorum.

yok mu bir hayırsever lolita?
Ofsayti bozan stoper: bir çok fırsatı tepti. Asla pişman olmadı. Patlamaya hazır bomba gibi olsa da sabırlı ve iradeli biri.
Evleneceği kadını düşünerek her gelene bafilemek istemiyor.
halk arasında milli olmayan uludağ sözlük yazarları olarak da bilinen yazar kardeşlerimizin listesidir. sıkı bir eğitim ile düzelir. fazla takmamak gerekir.
2013-2014 yıllarındaki yazarların bakir listesidir.

çaylak olduğu için dostum akagamina eklenmek istedi.
lan oğlum hatırlatmaz zorundamıydın? neyse gerçek kimlik görünmüyor nasılsa yaz alayinamuhalefet1 yaş 19.
kadın kadar erkeğin bakirliğide önemlidir. kimi zaman karakteristik özelliklerden dolayı yapılmasada allah korkusu ile yapılmaması en makbulüdür.

şöyleki..

kişi çekingen ve utangaç bir yapıdadır. aslında kızlara yaklaşmak ister. ya da bir kızla ilişkiye girmeyi düşünebilir. o an bu kişinin aklında zina korkusundan çok toplum baskısı ve yapıldıktan sonraki kaygılar vardır.

lakin kişi toplumdan çok '' allah var '' aklına geliyorsa bu daha makbuldür. mesela genelevine gitmemek. yada onu geç sana her an verebilecek bir kızdan allah korkusu ile uzak durmak.. günümüzde allah korkusu ile yapmıyanlar azdır.

genelde çoğu utangaç ve sessiz oldukları için yapmazlar. piç değildirler. saygılı ve efendi insanlardır..

çünkü kendine dahi saygısı olmayan insanlar her türlü pisliği yaparlar. zinadan tutun uyuşturucuya kadar. hani derlerya tuttuğunu kopar. bazen kendi halinde olmak daha iyidir insanı böyle günahlardan uzak tutar.
çekinen yazarların girmediği liste.
biz bizeyiz sıkıntı yok.
Hükümet tarafından düdüklenen kesimin bakirim demesi ağır ironidir.
(bkz: burayı yıkarlar)
acıncak haldesiniz.

biri 24 demiş biri 23.

ee götünüzü siktirin oğlum madem sikiniz bir işe yaramıyorsa.
cogunlugu nefes alsin yeter mottosunu benimsemis yazarlardan olusan listedir.

haci sakirle alakali bir siir vardi iste o isiir size gelsin.
isteği doğrultusunda eklenen yazar. converse de vermem