bugün

açılması gereken kampanya.
(bkz: nankor)
(bkz: sozluge sunucu alalim kampanyasi)
sözlük için en önemli kampanyadır.
(bkz: var mı bir gelişme)
duyurularla müjdelenen hızlanma hadisesinin henüz gerçekleşmemiş olması neticesi yeniden canlanmış bulunan kampanya...
burdan yetkililere seslenmek istiyorum:
bak hızlanmazsa bir daha gelmeyeceğim haaaa...
(bkz: gri sözlük ekranı alana yavaş sözlük bedava)
bir entry icin 2-3 dakika bekliyoruz, hayır anlayamadıgım diger sozluklere baktım en berbatı bile bizden kat kat iyi, biz niye beceremiyoruz? sonuna kadar destekledigim kampanyadır efendim.

(bkz: burdan yetkililere sesleniyorum)
artık entry girmeye korkar olduk. bu kampanyaya hep destek tam destek. * * * *
"artık durum kesinlikle ama kesinlikle sıkıcı ve katlanılmaz bir hal almıştır" dedirten durum ... bu nedir yav... artık sabır falan kalmamıştır.. insanın entry girme hevesini tamamiyle yeyip bitirmiştir.. şu noktada ciddi bir müdahale yapılmadığı takdirde ciddi ciddi bir yazar kaybına uğrama noktasına çoktan gelinmiştir.. çünkü gerçekten artık bir şey okuyup yazmak tamamiyle çok sıkıcıdır.. heves bırakmamaktadır.. ne dersek diyelim artık boştur... bir müdahale zorunludur..

(bkz: kelimelerin kifayetsiz kaldığı anlar)
hız hız hız efendim. durum aynen su sekilde tezahur ediyor bende. soyle ki;

bir hevesle sozlugu acıyorum, uye adını ve sifremi yazana kadar ortalama yaklasık 3 dakika bekliyorum. sonra sol frame bakıyorum. ilgimi ceken bir baslık oluyor, tıklıyorum ve yaklasık iki dakika daha bekliyorum. entry mi yazıyorum, onaylanma sureside yaklasık iki dakikayı alıyor. tekrar sol frame icin bugunu tıklıyorum, yeni baslıkları gormem yine yaklasık iki dakikayı alıyor. tum bunlar oylama yapmak icinde gecekli, bu durum cok can sıkıcı. cok bekliyoruz efendim, cok. birde hırstan entryleri iki defa gonderdigim oluyor, bu sefer silme telası, onun icin yine iki dakika bekleme sureci....
(bkz: sesimizi duyan var mı)
Sayın yetkili, kampanya metninin altına zatımın imzasının da konulmasını önemle rica ederim... Çok çektim, çok!
güncel Önemli Başlıklar