bugün

Eklenirsem mutlu olacağım birliktir. Özellikle dil konusundaki tespitlerde yardımcı olabilir, gerekli olduğunda orta asya türkçelerinden çeviri yapabilirim. Bilgimin olduğu tarihi alanlarda da seve seve uzun yazılar yazarım.
2 gun gecmeden dagilirsiniz aq.

kimse sozlukteki uc bes zibidi icin ac karnina arastirma yazisi yazmaz.

ha zall sizi parayla tuttuysa bilemem.
Sözlüğün okunası, tarihi ve güncel konularda bilgi içeren hemen hemen tüm başlıkları zaten türk milliyetçisi yazarlar tarafından açılmakta olduğundan zorluk çekmeyecek birliktir.
Katılmak isterim her şey iyi güzel ama diğer ırkları aşağılamamak olayı bana ters geliyor yalnız. Açık ve net ırkçıyım.
bir hardcore faşo olarak desteklediğim muhteşem birlik. başarılar.
kimse sozlukteki uc bes zibidi icin ac karnina arastirma yazisi yazmaz.

Denmiş.
Ben bunu yapmıştım mesela. Faşist faşist diyorsunuz ya, Türk olmayan biri için yapmıştım hem de. Okuyunca salman raduyev'in mücadelesinden çok etkilenmiş ve bunu paylaşmak istemiştim. Eğer hala dalga geçiyorsan ilgili başlıktaki entryme bakabilirsin. Aklıma ilk burası geldi. Sabah oturdum, akşama kadar ingilizce-türkçe çeviri yaptım, ek bilgiler araştırıp upuzun bir araştırma yazısı yazdım. Bunu artı oy için, ya da buradaki troller okusun diye değil, olur da 1-2 kişi merak eder, olur da birilerine ulaşır diye yapmıştım. Bu birlikteki çoğu insanı da bilirim, onların da benimle aynı düşündüğüne eminim. Olay sadece bugün değil ki, yarın bir gün bir insan dahi açıp okuyarak türk, türk tarihi, türk dili hakkında bilgilense bu yeterlidir. Ne kadar bilirsen bil karşındaki anlatamıyorsan o bilgi fayda getirmez. Ha beni alırlar almazlar onu bilmem ama eğer ciddi olarak böyle bir şey yapılırsa (ki emin olun yapılır, türkçü insan gocunmaz bundan) bunu yapan, başarabilen her insan, her yazar takdire şayandır ve ben hepsine çok derin saygı duyarım.

Velhasılıkelam size zor gelen şeyler başkalarına zor sanmayın. Türk'ü araştırmak, anlatmak, yazmak bir türkçü için en zevkli şeylerden biridir. Siz yapamazsınız, onlar yapar.
sözlük için güzel fikir umarım başarılı olursunuz ırkdaşlar.
birilerinin bir şeyler yapmaya çalışması açısından olumlu baktığım birliktir. Yazsınlar görelim.
Katılmak istediğim birliktir, ayrıca Eskişehir'deki Türkçü yazarlar irtibat kurar ise her pazar yaptığımız Türkçülüğün tarihi seminerlerine davet ederim.
16 yıllık deneyimlerimle içeri olmak istediğim birliktir.

en azından katkı sağlamak isterim.
Eleştirilerimle de olsa katkı sağlamak isteyeceğim grup. türkçü değilim ama türkçüleri severim. kolay gelsin...
yaklaşık olarak 2 ay sonra sözlüğe geri dönmemi sağlayacak olan birliktir. evet iki aydır sözlüğe yazmıyorum doğru dürüst. iş güç yüzünden eskisi gibi vakit bulamıyorum. sözlükten soğumuş olmamdan bahsetmedim bile. burada olmadığım zamanlarda sözlüğün kalitesi daha da düşmüş. umarım bu birlik ile birlikte sözlüğün kalitesini yükseltiriz.
Vardıkları sonuç ; evren bir Türk bulutuydu...
desteklediğim birliktir.

ülkece hoşgörünün de bilginin de her zerresine muhtaç durumdayız, o yüzden kimse öeeh! deyip insanların şevklerini kırmasın.
(bkz: Sadaeke)
eğer bir komita kurulursa maddi sponsor olacağım birliktir.
yazi bu aksam gelecekti guya.

simdi bir gun aksama ile gelecekmis.

bu turkculerde is yok canim.

klavye silahsorlugune gelince varlar.

fasistligi kelimelere dokmeye gelince yoklar.

bosuna demedik bu is sizin kapasitenizi asar diye.
ilk yazısını gece itibariyle yayımlamış birlik.
bir uludağ sözlük araştırmacı kürtçüler birliği değildir.
buram buram fasistlik kokan bir yazi yayinlamis birlik.

kafatasci birliginden baska birsey beklenmezdi tabi.

okunmaya degmez, vaktinizi bosa harcamayin.

turkcuyum diye geziyorlar ama turkceye zerre dikkat edilmemis yazida.

edit: yazi mi demisim, google'dan kopyala yapistir yapilmis.

onu bile becerememisler hatta.
bak bak bi de ayaklanmalardan başlamışlar.

iğne tamam, çuvaldız nerde?

biz zamanında öyle bir ayaklanmışız ki; orta asya'dan, anadoluya kadar yürümüşüz.

niye götümüzün üstünde oturup medeniyet kuramadık?

araştırmacı türkçüler önce bundan başlayın.

ayaklanmaları bahane göstererek, faşizmi savunmaya kalkmayın.
Nereden üye oluyoruz *
Yaz kardeşim.
Kesinlikle takip edilmeli, ırkının tarihini öğren.
Takdir ettiğim birlik. Yazıların da çoğunu okudum.
Gönül vermek böyle bir şeydir işte göt vermeye benzemez.
Anlaşılan o ki severek takip edilecek bir birlik. Umarım devam ederler yazmaya ve araştırmaya.