bugün

(bkz: sözlüğün azalarak bitmesi)
Google play uzerinden galiba kaldirilmis olan uygulamadir. Yuklemek istiyorum ama bulamiyorum.
artık geliştirin şu uygulamayı.

ulan ciddiyim bak, pek fazla beklentim yok bu süprüntü uygulamadan. tek istediğim şey, mesaj ve entry oylama bildirimleri. halbuki uygulama zaten çok iyi. fakat bazı şeyler eksik, ve bu eksiklikler uygulama için çok büyük bir kayıp.

bakın bu başlığa da 700 küsür entry girilmiş. uygulama 2016'dan beri güncellenmiyor. neden bir kenara attınız ki? elinizde var olan bu güzel uygulamayı geliştirip, güzide sözlüğümüzü daha kullanışlı, girişi daha kolay ve hızlı bir hale getirebilirdiniz.

moderatörlere sesleniyorum, düzeltin şu uygulamayı, bir kenara atmayın!
yalnızlığa terk edilmiş uygulamadır. yıllar önce gelişimi durduruldu. şahsen 220 kişinin online olduğu siteye şahsen ben de yatırım yapmam.

ancak bir gerçek var ki 200 kişi olmasının sebebi de yine mal sahibinin kendisidir.
google play'de uzun süredir yer almayan sözlüğün resmi uygulaması.
aşağıdaki linkten indirebilirsiniz
https://m.apkpure.com/tr/...BCk/com.uludagsozluk.zall
yıllardır güncellenmeyen uygulama. bir yazar olarak rica ediyorum artık güncelleyin.
fotoğraf yüklememe nedense izin vermeyen uygulama. ulan uygulama yokken biz vardık ey sözlük yönetimi. şuna bi el atıverin.
en son cilalı taş devrinde güncellenmiş sanırım.
Denicem lan bunu.

Edit: son güncelleme 2016 yılında yapılmış. Çok eksiği var. Dokunmatiği ağır çalışıyor bikere. Açık artı butonu yok.
play store den indirim mesajlaşma da var tek kötü yanı gizli artı oy vermek yok açık oy olarak gidiyor. en güzel özelliği de reklamların gözükmemesi.
buradan verdiğimiz artı oylar, doğrudan açık artı olarak mı gidiyor yani ?
Halen kullanan var mı merak ettiğim uludağ sözlük android uygulaması.
M.Uludag.sozluk .com
mobil site kullanıcıları var ilken.
ortalıkta olmayışı ve hakkında bu yorumlar yapılması, yeni bir üye olan ben hayretlere düşürmüş olandır.
2 yıl önce çevrimiçi sayısının 220lere düştüğünü ve bundan dolayı güncellenmediğini söyleyenler var. Şu an 80-100 arası. Demek ki artık gelmeyecek
Dur bakalım eskisini illegal yerlerden indirip bi deneyelim.

Bakalım bir sonraki yeni üye geldiğinde durum ne olacak.
güncel durumunu merak ettiğim mobil uygulamasıdır.
Öyle bir uygulama yok malesef.
Google chromeda da yarrak gibi alttan fırlayan, günün en iyi entryleri videosu var. Operadan devam.
kullanıcı adı şifre girdim attı programdan. Açıyorum pat hemen atıyor. Nasıl app la bu ?
play store'da olmayan yok hükmündeki uygulamadır.