bugün

bence hepsini indirelim bu eril ibnelerin. kız kıza takılırız mis gibi. sol frame'de koştururuz memelerimizi hoplata hoplata.
amazonlar daha iyi ok atabilmek amacıyla, yay kontrolu için sağ göğüslerini kestkleri rivayet edilir.
Sinop ile ne alakası olduğunu anlamadığım grup. Biri izah edebilir mi ?
Kütük Sinop olduğuna göre farkında olmadan ben de üye olmuş oluyorum en azından bileyim.

Kötü bir şeyse mevzu çıkarırım.
bir tanesi bile sormuyor bugün seviştin mi diye.
tek farkı çift göğüslü olmaları ama silikonsuz.
gereksiz. hadi amazon olalım grup olalım bütün kızlar toplanalım erkeklere lanet olsun ben feministim diyen kızın ya sevgilisi yoktur ya hoşlandığı çocuk başkasıyla ilgileniyodur ya da eskilerde bi yerlerde bi kuyruk acısı vardır. bu grup da bu saydıklarımın sözlükteki dışa vurumudur. unutmayalım ki iki cinsin de birbirine ihtiyacı vardır * .
(bkz: uludağ sözlük horizonlar grubu)
kernel amadeus yani döl yatağımla üye olmaktan büyük zevk duyacağım grup.
fakat grup olalım işi abartılırsa kaydımı sildireceğimdir.
kızlar meme sorununu çözün ayol tek meme işi bozar(!)
(bkz: o değilde zeyna vardı ona ne oldu)
sinopluyum ama amozon muyum tartışılır.
say beni de geliyorum *
*m sevdası baş göstermiş abazanların kurduğunu düşündüğüm gruptur. yok hani gerçekten bayanlar kurduysa ayarımı alır giderim.
bağyanlarımızı teker teker tespit etmeye yarar. eğleniyor gençler işte. karışmak olmaz.
çalışkandırlar, duygusal empati kurma kabiliyetleri fazladır, zorluklara (fiziki veya duygusal) dayanıklıdırlar. Zekaları ışıl ışıldır, dayanıklı olmaları sayesinde dezavantajları avantajlara dönüştürebilirler. Erkeğin kadından ya da kadının erkekten üstün olduğu değildir felsesefeleri... ezmek isteyenlere kendilerini ezdirmezler... gözünü budaktan esirgemeyip düşmanlarıyla savaşırlar... işte bu aziz sözlüğün bağrında barınan ve şiddetle ihtiyaç duyulan şekerlerdir...
(#6496663)herkesin fikrine saygı duyan bir topluluktur. * *(#6153942)
Amazonlar grubuna girip tek memeli canlı olmayı kim ister. Ben istemem, erkeklere düşmanlık beslemeyin, onlar çiçektir.
aleyhlerinde entry girenleri çaylak yaptırıp, entry'leri sildiren yazar grubudur.
amazon gücü bu olsa gerek.

(bkz: dünya kadar malın olacağına)
(bkz: fndık kadar)
ilk galibiyetlerini hiç çaba sarfetmeden almış olan gruptur. *
(bkz: kendi kendini yakan meşale)
neden böyle bir oluşuma girildiğini hala anlayamadığım grup, hayır bu kadar nefret ediyorsunuz bari birbirinizden. Yazmayın aynı yerde olsun bitsin, Niye bu kadar argo laflar. neden bu kadar gerilim ?

Kimse kaliteden, sözlügün formatından bahsetmesin. Herkes istediği şeyle beraberdir der büyüklerimiz.
sinopludurlar. ben demiyorum bunu, yıllar evvel show tv ana haber bülteninde görüzlemiştim.
çocukca bir grup. ne alaka derler, giren çıkan mı var da grup oldunuz derler. ben demem terbiyesiz değilim o kadar da amazon ormanlarında çoşkun grubuyla kalasınız diye bir iyi dileğim olur.

amazon ne mkoyim amazooon.
hatun yazarlar birliği.
(bkz: götümü kaybettim hükümsüzdür)
abazan çeken başlıklara örnek olarak verilecek gruptur.
uludağsözlük grubu içinde farklı isimde gruplaşmış dişi işi grup.
güncel Önemli Başlıklar