bugün

sözlük aleminde troll'üyle *, anketörüyle, gammazıyla, fake hesabıyla, serdar facebookoğlu'suyla, radyosuyla, zirveleriyle, sağduyulu yazarlarca düzenlenen yardım kampanyalarıyla; teknoloji, siyasi, dini, futbol ve diğer konulardaki tartışmaları ve bilgilendirici(?) entry'leriyle, en çok da güldüren yazarlarıyla (birçoğunu kaybetmiş olsa bile) okur ve yazarlarını kendisine bağlamış olan uludağ sözlük koskoca dört yılı geride bırakmış ve böylece sözlük aleminde sağlam bir yer edinmiştir kendisine. 2007'nin yazında katıldığım bu oluşumun dördüncü yılını kutlarım; tüm yazarların da yeni yılını... *
bazen okuduklarımdan tiksinsem de, sandalyeden düşercesine güldürdüklerin ve bilgilendirdiklerin hatrına; nice dördüncü yıllara Uludağ sözlük!
bir tanecik sözlüğümüzün yıl dönümüymüş, nice beraber (zall, moderatörler ve yazarlarla) yıllara sözlüğümüz!
nice güzel yıllara o zaman.
canımız ciğerimiz uludağ sözlüğümüzün 4 yaşına bastığını ifade eden söylemdir.
her an google da zall ı görebileceğimizin habercisi olan durum.*
nice mutlu yıllara sözlük!**
(bkz: vatana millete hayırlı olsun)
nice nice yıllara sözlük..
(bkz: ver müziği dj)
kutlu olsun. mutlu olsun.
ah ah bir zamanlar dutluktu burası.
eller havaya o zaman.

(bkz: maestro)
4. yılın mübarek olsun uludağ sözlük. * *
(bkz: zall bizi diskoya götür)**
http://www.rehberalem.com...77/urun/yas_pasta_334.jpg
40. yılına devlet bahçeli ile birlikte girmemiz dileklerimle.
94 doğumlu yazarların varlığını eleştirirken 2006 doğumlu bir sözlükte yazmak...

ahahah en küçüğümüz bile sözlükten büyük ulan. soğudum sözlükten.
2010, 2 nin yanındaki sıfırı sildiniz 1in yanındaki sıfırı da sildiniz, kaldı mı 2 ve 1 toplayın ne etti 3 çıkarın ne etti? 1 3 ile 1 i toplayın alın size sözlüğün 4. yılı...
(bkz: #1)
(bkz: you are welcome)
4 yıldır burdayım, ne gidebiliyorum, ne de eski tadını alabiliyorum... o değil de buralar eskiden dutluktu.

neyse. kimseyi kutlamıyorum, gerek de yok... hadi yazın, okuyun, eğlenin keyfinize bakın işte. önemsemeyin ama benden demesi.
bu yaşı kutlamak için zynga bile bursa poker salonu açtı. bu anlamlı günde, türk internet sahasına kattığı derin anlamlarıyla uludağ sözlük otoritesini gösteriyor.

tebrikler bursa, tebrikler zall. her nerede yaşıyor ya da yaşatılıyorsan.

http://www.zynga.com/game...ndex.php?game=texasholdem

onca yıl içinde iyi eğlendik, iyi eğlendirdik. bazen kızdık, bazen küstürdük. bazen hopladık, bazen de süründük. ama işte dört yıl geçmiş ve geriye baktığımızda hafif bir tebessümle aydınlanıyor buseler.

bu, uludağ sözlük'ü uludağ sözlük yapan amatör ruhun evrilerek genişlediği evrende ufak bir entry olmaktan öte geçemez. ancak bilinmelidir ki bazılarının hayatlarında, bazılarının rüyalarında, bazılarınınsa geyiklerinde kendine özel bir yer edinmiş sayılı sanal oluşumdan biridir. kıymet bilmeli ya da daha iyisi gülüp geçmeli.
daha nice güzel yıllar görmesi dileği ile kutlanandır.

(bkz: joyeux anniversaire)

nice yıllara uludağ sözlük! bu sene izlandaca tematik gireceğim, söz!

(bkz: la paz)
sayesesinde benim de sanal ortamda; en güzel doğum günümü*kutladığım...
iyi ki varsın uludağ sözlük...
iyi ki burda yazıyorum...
tüm moderenin de senin de emeğinize, elinize sağlık zall ...
"uludağ sözlük ailesi"!! hep birlikte "nice yıllara"!!
yaşlanıyoruz be.
--spoiler--
sözlüğün 4. yılına ithafen sözlük yazarları evlerine uludağ sözlük bayrakları asmakta.
--spoiler--
ee partiyi nerde yapıyoruz sözlük?

nice berabercenek yıllara
hiç unutmam, 2006 yıllarıydı sabah işe gelip sözlüğe girdiğimde online kısmında sayı yerine sadece ''karpuzkabugu'' yazardı. çünkü koca sözlükte ilk ve tek online bendim. şimdilerde online kısmını saat kaç olursa olsun 280 kişinin altında görmek neredeyse imkansız. güzel günlere geldin be sözlük.
güncel Önemli Başlıklar