bugün

zall'ın seneye bu zamanlar bir ihtimal gelişmelerde yayınlayacağını düşündüğüm istatistiklerdir.
gerçi zall da ki bu sözlüğü siktir etmişlik varken o da olur mu bilmiyorum.
edit:Bu entry sabah moderasyon tarafından silinecek. Vakit geçirmeden okuyun.
görsel

valla ben ss imi alıp köşeye koydum. inşallah o listeye girersin.

edit: durun lan. peki ya bensem?
vay aq...
allam nolur inşallah kukla'dır. o parmaklanmaya alışık.
Ben değilimdir eksilemeye üşeniyorum.
benim ömrümde attığım entryi adam 1 senede atıyor, millet menemeni hapur hupur yerken ben suyuna ekmek banıyor olacağım.
sözlükten birkaç yıl boyunca birazcık uzaklaşmam dolayısıyla son birkaç yıldır istatistiklere giremiyordum. ama geçen sene eski sözlük hayatıma geri döndüm, istatistiklere küçük bir yerden de olsa girmek isterim.

bu da böyle bir entry'dir.
Ibık zıbık sözlükler bile paylaşırken zall efendi hala yatsın. Evet.
muhtemelen yarın çıkacak istatistikler olabilir çünkü geçen senenin istatistikleri 3 ocakta çıkmıştı.
seri eksici ibneleri nihayet gün yüzüne çıkaracak istatistiklerdir. zall efendi paylaşabilirse tabi.
yayınlanmayacak olan istatistiklerdir.
yarın pazartesi belki haftanın ilk günü diye yarın yayınlayabilirler. (askere giden arkadaşlarımın yolunu bu kadar gözlemedim la)
o seri eksici ibneyi eninde sonunda vereceksiniz bize. geciktirmenin alemi yok. açıklayın!
geçen sene birkaç istatistiğe benim adım da yazılmıştı. bakalım bu sene var mı öyle bir şey. nickimi arayacağım.
2020 istatistiklerini bu şekilde bekliyorum, gel artık.

https://www.youtube.com/watch?v=eHv0l60EMvU
listenin yarısı tengir, neyini merak ediyorsunuz.
yılın en büyük kaosu, yılın merici, yılın seksisi gibi hepimizi ilgilendiren ve heyecanlandıran yeni kategoriler eklenmeli bence.

ayrıca o seri eksici ibneleri görmeyi dört gözle bekliyoruz.
her alanda ilk 300'e gireceğim kesin, kendime güveniyorum.
Seri eksilemekten hüküm giymiş biri olarak o listede adımı görmezsem şike oldugunu düşünecegim istatistiksel verilerdir.
gene gelmedi bu istatistikler.

görsel
cuma günü yayınlanacakmış, öyle diyorlar.
yine gelmeyen istatistiklerdir.
zall bey bu yılın istatistiklerini de yedi.

bu da böyle bir entry'dir.
olmayan istatistiklerdir, artık umudumu kestim.
Geldi mi diye kontrol etttiğim ama artık kimsenin sorgulamadığı istatistiklerdir.
bakılamayan istatistiklerdir. çünkü hiç olmadı o istatistikler. pandemiye kurban verdik..
Ödüllerim hala gelmedi.

Dava açicağum.

(bkz: swh).
güncel Önemli Başlıklar