bugün

ilerleyen saatler de duyurulacak olan istatistik.
geceye geçen yılın şampıyonu sirkecidentrengider ve hbbia nın damga vurmasını beklerken kukla nın sürpriz demiyeceğim damga vurduğu istatistik.. *

edit: sürprizi de silik olan bi yazar arkadaştan bekliyorum .
demişim silik yazarların bu alan da yer alamayacağı konusu?
içinde bulunduğum istatistiktir.
kendini en çok sevdiren yazar gos tuuu padisahinsoytarısınınkavugundakituy
--spoiler--
açıklansın gari...
--spoiler--
eli kulağında olan.
(bkz: arkadaşlar düzeldi)
yaran facebook iletilerini görmek istemediğimiz istatistiklerdir..
belki hiç bi entry im giremez bi listeye ama ben giderim hesabım kalır. dostlar beni hatırlasın. merakla beklenen istatistiklerdir.
en iyi entryler arasında 1 entryim olsun, götümün capsini vereceğim istatistiklerdir. **

not: ılık götlü değilim.

edit: 1 entryim listede. ama yok size göt-möt, ta 2. sayfada entryim zira.
--spoiler--
1.2.3. nesil yok... 3.4.5. nesiller ince ince veda ediyor...

--spoiler--

biz daha ölmedik.
çok afedersiniz kukla'nın .mına koduğu istatistikler. yahu bi dur da iki entry de biz sokalım.*
bir entry bile koyamadığım liste. üzüntüden ölüp gidecem şurda.
kukla sayesinde bir entryim bile girememiştir. *

edit: kuklayı tebrik ediyorum adam yazmış hacı.
kukla`nın skip attığı istatistiklerdir.
(bkz: kukla nın tüm uuserları bloke etmesi)
69 oy alan bir entry'min sıralamaya girebildiğini gördüğüm istatistiklerdir. anladığım diğer bir konu da yaşanmış bir olayın samimi bir dille anlatılmasının önemidir.
henüz tam güncellenmemiş istatistiklerdir.

biraz kısır gibi geldi bana, açtım baktım 2010 istatistiklerini, haklıydım.

http://www.uludagsozluk.com/2011/
http://www.uludagsozluk.com/2010/

2011 istatistiklerinde 2010 istatistiklerinde olan, "en çok emek harcanmış entryler", "en çok tartışılan kişiler", "en çok tartışılan tv programları" gibi sekmeler yoktu.

şimdilik 2011 istatistiklerine 2 entry soktuk, bakalım güncellenirse devamı gelebilir;
(bkz: depremden korkup kapıya gelen minili komşu bayan/#12552394)
(bkz: hastane önünde tatlıses i bekleyen ünsüz kişi/#11115742)
cinsel içerikli entrylerin ön plana çıktığı liste olmuş.
sonra demeyin sapık mıyız? sapık bi toplumuz işte sonuç ortada.
zall'ın 69uncu sırayı entryme ayırarak bana subliminal mesaj gönderdiğini düşündüğüm istatistik şeysi. olur bebeğim olur canım yeterki sen iste...

(bkz: zall sevişelim mi)
kukla arkadaşımızın, %20 paya sahip olmasından mütevellit anladım ki biz tırt bir sözlüğüz.

kukla güzel yazıyor tamam da, ne bileyim, sanki geri kalanlarımızın fazla kattığı bişey yok gibi sözlüğe. bir insan 100 entrynin 20 sine sahip ise orada hepimizin bir oturup düşünmesi lazım sanırım. hiç bilmeyen bir adam direkt bu istatistiklere baksa "yuh ula sözlüğe bak 1-2 kişi ayakta tutuyo, işe yaramaz" der valla. hem kukla'ya falan da yazık, kastıkça eskisi gibi yazamıyor adamlar, malzemelerini tüketiyoruz karşılıklı. yeni cevherler çıkartmamız lazım aramızdan. ben eminim ki çok ön plana çıkmayan ama eşelesen çok güzel yazan arkadaşlarımız var.
kukla'nın şike yaptığı istatistiklerdir.
(bkz: istatistiklere giren entryler) Yazar burda kukla nickli yazarin entrylerini begenmemesini degil genel kaniyi paylasmaktadir.
experimental'in (#13193311) entrysinin girmemesi ile beni şoka uğratan istatistiklerdir, hani mükemmel entryler olsa yer kalmamış desem neyse de entrylere de bakıyorum 20-30 tanesi boş entry örneğin jajageridönsün.com entrysi basit bir entry olmasını geçtim yılbaşına 3 gün kala girilmiş olması ve istatisklerde yer alması ilginç, ulan daha haftanın entrylerinde bile yer almadı demek ki orda da boy gösterse tozunu attırırmış listenin, çözemedim garip.

not: experimentalin sadece 1 entry ile yer almasını da bi o kadar garipsedim doğrusu ne bileyim 4-5 tane yer alır diye bekliyordum.
sözlük yazarlarının oylarıyla belirlenmiş olan istatistiklerdir. bu saçma salak tanımın elbette bir sebebi var. oylama butonuna tıkladığınızda bir yeriniz eksilmiyor, kimseye bağ da bağışlamış olmuyorsunuz. bunu kanıksamanız zor biliyorum ancak bir şeyler üreten adamları takip etmezseniz, beğeninizi ya da eleştirinizi zamanında dile getirmez ve oylamazsanız sonra istatistikler açıklandığında ağlayıp sızlanırsınız. ya ciddiye almayacaksınız dırdır edip mızmızlanacak kadar ya da efendi gibi her okuduğunuzu oylayacaksınız. kalite malite diye sızlanacağınıza önce siz üzerinize düşeni yapın.
şu 1. olan var ya, en çok oylanan hani. ahahahahahahahaha.

boşu boşuna 1. olmuş. 2 ihtimalli bir yazı. bu arkadaş ya hakkaten çok çirkin ve götünden hikayeler uydurup ilgi çekmeye çalışıyor ya da hakkaten çok çirkin götünden hikayeler uydurup ilgi çekmeye çalışıyor. 3. bi ihtimal yok yani.

veeeee,

sizler böle denyoca bir şeye binlerce oy verdiniz öyle mi?
kukla'nın sikip attığı listedir. bu nedir ya? adam abartmış beyler.