bugün

Buraya isimlerini yazdiktan sonra aramizda imza toplayip toptan silinmelerini saglamaya calisacagimiz kucuk ufak bocekler.
bu kulup bir gün uludağsözlüğün geleceği olacaktır!

(bkz: yürü be!) (bkz: cem uzan vaadleri)
(bkz: gncldgszlk)
(bkz: 18 yaşından küçük yazarlar)
(bkz: liseli yazarlar)

(bkz: aramaya inanmak)
(bkz: 18 yaşından büyük olup da hala aramaya inanmak)
bu grupta çok kalamayacak yazarlardır.
(bkz: altyapı)
(bkz: gençlerin önünü açmak)
uludag sozluk 30 yas ve uzeri yazarlar kulubunü gördükten sonra "hangi sınıfa giriyorum yok mu yirmililere sahip çıkan?" diye kendimi sorguladığım gruptur.
daha gelişme cagındaki yazarların kulübüdür.
+ burnun akmış genç.
+ aksın ben böle seviom, koluma siliom sora.
+ seviom değil seviyorum, siliom değil siliyorum ayrıca sora değil sonra.
+ ha ?
+ uza.
belki de en uzun sureli uyesinin ben olacagim amacsiz ilkesiz bir grup.
körelmemiş yaratıcılığa karşı az hayat tecrübesiyle iyi yazar da kötü yazar da çıkaracak klüptür. *
sözlüğün çoğunluğunu oluştururlar.
(bkz: liselim)
bir zaman sonra buraların hakimi olacak yazarlardır. üye olamayacağım ay farkıyla kaçırdım, fakat hep destek tam destek.
peki bu yazarları aşağılayan 18 yaş üstü yazar. sen abi/abla olduğunu iddia ediyorsun. bir abi/ablanın görevi nedir? kendinden küçükleri aşağılamak mı? senden sonra gelecek nesil bu yazarlar. kendi düşüncelerini onlara aşılamak, deneyimlerini aktarmak varken uzaklaştır kendinden. yararlı bir insan olma. bir karış toprağın olsun kimse girmesin orda yaşa, öl ve gömül.
çoğunluğu, michael jackson'ın ölümünün 80 kuşağı yazarlarda neden travmatik etkiler yarattığını anlayamayan yazarlardan oluşan topluluk.
katılmak istediğim grup.

(bkz: geçen çıkışta bir girişmişim elemana)
(bkz: şşt kanka nargileye gidelim mi)
(bkz: yaa selcan da skilir ha)
(bkz: bırakırsanız bırakın hocam)
dahil olduğum grup şurup tur.
(bkz: kulüpten çıkışta pes atarmıyız lan)
bu gidişle yarın öbürgün sözlüğü ele geçirebilecek gruplaşma. *
gereksiz kulüptür. bir zaman sonra herkes büyüyeceği için geçicidir. ayrıca büyük abi ablalarımız bu nefret niyedir, bizden büyük olduğunuz için nefret ediyorsunuz ama sol frame'e bakınca bizden farklı muhabbetleriniz olmadığı açık açık ortadadır. durmadan bilimsel ne bileyim bizim bilemeyeceğimiz şeyler hakkında yazsanız emin olun 18 yaş altındaki yazarlarda gider 18 yaşında sonra tekrar gelir.
aralarına benimde girmem muhtemel kulüp.
kuruldugu icin mutluluk duydugum fakat yas farkindan kabul edilmeyecegim kluptür. beni zaten o 30'luyada yastan dolayi almazlar ortada kaldik ortada.
(bkz: alt yapı)
(bkz: Güzel entry gireni rusa götürcem)
(bkz: şaka lan şaka bırak klavyeyi hemen)
sözlükteki 55 yaş üstü fraksiyonu tarafından hep bakkala gönderilen fraksiyon.

(bkz: durma salak salak git bakkaldan iki maltepe al)