bugün

çirkin, sivilce memelei, tahta popolu uludağ sözlük kızlarından bıkan, hak verilesi yazar serzenişi'dir. net.
(bkz: uludağ erkekleri gitsin inci erkekleri gelsin)
burayı yıkarlar.
olmazsa öyle yapalım.
gereksiz istektir. (bkz: gelirken de iki ekmek alsınlar)
(bkz: her kuşu siktik bi leylek kaldı)
"çok ararsın benim gibisini" türünden ,sizin deyiminizle, türk kızı triplerine maruz kalacak uludağ sözlük yazarına ait söylem.
(bkz: orta yaşlı kadın)
zall'a sormak lazım. Eğer transfer varsa ekşi sözlük adına parası neyse verelim de bizi kurtarsınlar. Net.
en gerekli sözlük devrimlerinden birisidir, aynı klişe laflardan ve kezbanlardan sıkıldık. net.
ekşi kızları geleceğine sen ekşiye gitsene dediğim durum. haa almıyorlar mı? hahay. sus ve yazmaya devam et. yapcak bişi yok.
siz direk ekşiye gitseniz de sözlük rahatlasa bi.

zoruntu t: uludağ kızlarından memnun olmayan ve onların yerine ekşi sözlük kızlarının burada yazmasını isteyen yazar ibaresi.
Pardon canlarim buradan kiz düşüremediniz mi diye bu atar?
uludağı bu yüzden seviyorum içinde sex var ama hiç kadın yok.
sözlük mübadelesinin habercisi olan kampanyadır. uludağ kızlarını bi tanısaydık önce, yeniyiz.
hem narin, hem kezban,hiç çekilmez lan ,böyle iyi aman.
giderken bi 5 lira ateşlesinler. altılının çatısını kurdum, kupon yapacam.
ssg'nin üstüne bir miktar para isteyeceği takastır. celebrity kız o tarafta çok ne de olsa.

aman lara gofret gelmesin de ne yapıyorsanız yapın.
entel olur la onlar. benim amım benim kararım diye ciyak ciyak bağırırlar sözlükte.

cıks istemez.

(bkz: kedi ciğer mundar felsefesine giriş)
Yeniyim ama olayı kaptım galiba. Vermedik diye mi? Veriyorum hadi anasını satıyım.
verenlerden itina ile alınır. 5 dakikada yapılır hemen teslim edilir.
Uludag kızlarıda ekşiye gidecekse kabul edeceğim durum.
ekşiden şutlanan uludağ kızı başını alıp nerelere gitsin şeklince feryat edilecek durum.*
"şu meşhur mübadeleler neden hep kızlar arasında oluyor?" diye cevap verilesi önerme.
Bu işin sonu dişi sözlük gibi birşeyle biter gibi.
sol elle entry girenlerin serzenişi.