bugün

ikincisi yapılması gereken zirvedir. ilgililere duyururulur...
kırmızı takımın hakem sayesinde kazandığı maçtır.

(bkz: polemik yaratmak)
resimleri hazır zirvedir. isteyenler bana mail adreslerini mesaj atsın gondereyim dediğim zirvedir. *
keyifli bir zirve oldugu kesindir. her ne kadar ben boyanmaya karşı oldugum için katılmadıysam da diger yazarların deli gibi eglendiğini gördükten sonra pişman oldum , darısı diğer zirvelerin başına diyerek ... * * *
katilamamamin uzuntusunu yasadigim zirvedir. eminim katilanlar baya eglenmistir.
arnold ve karga ile konuştum haberler iyi oynamasalar bile gelmezsek gözümüz arkada kalır dedikleri zirve...
çok afedersiniz ama havanın bombok olması sebebiyle yalan olacakmış gibi görünen zirve.
eyyy gelicem deyip de cayanlar sebep nedir bakalım cok merak edıorum. kargayı biliyorum tmm ama diger gelmeyecekler kimlermıs??
evet hava şartları uygun ama zemin yarışı zorlayacak ve daha zevkli olucaktır dediğim zirve.

edit:yarın 11.30 ta beşiktaş'taki üsküdar iskelesi önünde buluşuyoruz.**
hava şartlarının uygun fakat zeminin alengirli olacağı zirve. zira;

http://meteor.gov.tr/2006...min-iller.aspx?secimNo=40
Son dakika dediğim zirvedir.sayın sözlük yazarları ve yazareleri *** gelirken yanınızda bir adet tshirt ve bir cift spor ayakkabı getirmeniz gerekmektedir.az kaldı manyak olucağını düşündüğüm zirve.
kargayla aynı takımda olmamız muhtemel oldugu için kimsenin kargayı kolay lokma edemeyecegi zirvedir.
muhtemel yağmur sonrası çamur savaşınada ya da boyaların yağmurun etkisi ile silinmesiyle 2 saattede bitmeyecek olan sosyal aktivite
arnold ve karga'ın yanına +1 olarak katılacagım zirve.
sabırsızlıkla beklediğim zirve.
(bkz: karga kadar başınıza kuş düşsün)
karganın tırsarak oyuna katılmayacagı zırvedir*
BESiKTASTAKi ÜSKÜDAR iSKELESi ÖNÜNDE TOPLANILCAK....
günaydın biz ne diyoruz üsküdardaki beşiktaş vapur istasyonu diye cevap verdiğim zirvedir.
bir iyi bir kötü haberim var. önce iyi haber dün top oynarken sakatlandım.oyuna katılamayacağım. kötü haber; gene de eğer bacağım izin verirse seyretmeye gelmeyi planlıyorum.sonrasında yapılacak tavla okey king gibi atraksiyonlara katılmak niyetindeyim. kaçın ama saklanamayacaksınız benden söylemesi...
Arkadaşlar ısrarla söylüyorum beşiktaştaki üsküdar iskelesi önünde üsküdar daki beşiktaş iskelesi değil dediğim zirve
şimdiden planlamalar yaptığım zirvedir.
1-üsküdardaki beşiktaş istasyonunda buluş
2-ormana park et
3-boya geçirmez yeleğini tak
4-ördek taklidi öğren
5-boya çıkarıcı temin et.
6-mızıkma maddelerini gözden geçir
7-hakemler için bozuk para bulundur
8-ne var gene be yan çizdi bir yere not et.
9-nereye not ettiğini bir yere not et
10-kırmızı don. (ilahi ben)
listeye ek:arnavut ciğerseveri gördüğün yerde indir.gerekirse çizmenin içarisindeki kasaturayı kullan.gerekmiyosa kullanma
(bkz: istanbul zirvesinin aktiviteleri)
direkt gelicek arkadasların en genç 12.00 de parkorman akay paintball'a gelmeleri rica olunur.http://www.akaypaintball.com da adresi yazıyor oradan alabilirler
Arkadaslar 9 Nisan 2006 Pazar günü sabah saat 11.30 da beşiktaş'taki "üsküdar vapur iskelesi" önünde buluşuyoruz dediğim zirvedir.bakın beşiktaştaki üsküdar iskelesi yanlıs olmasın ayrıca.
özellikle birine torpil geçip karşıma çıktığı anda silahımı yere atıp kalbimden vurmasına izin vereceğim etkinlik...