bugün

aftermath'in on yildir araliksiz gordugum yuzunu tekrar gordugum,

genc delikanli karga'nin pek neseli, bol kahkahali muhabbetlerine gerek ilerleyen yasimin getirdigi agirlik gerekse oturdugum yerin stratejik konumundan dolayi pek ayak uyduramadigim -malum gencler eglensin-,

nirvana gibi sicakkanli ve sempatik bir insani tanima serefina nail oldugum ve zevkli sohbetiyle vakit gecirdigim,

gulumsemesi suratindan hic eksilmeyen pek neseli arnold civardanegezer'in pek te oyle kasli olmadigini gordugum, evin en buyuk erkegi olmasindan dolayi pek bir karizmatik olduguna sahit oldugum,

yokmusum'la gerek oturdugum yerin stratejik konumundan (uc tarafi sularla cevrili yarim adadan katildim zirveye) dolayi gerekse gayet erken kalkmasindan dolayi pek te tanisamadigim,

ayni sekilde _belki_gelirim_'le de aramda denizler altinda yirmibin fersah bulunmasindan dolayi pek te sesimi duyuramadigim,

nevergonnabe'nin en gec gelen kisi olma unvanini tasidigi, hastaliginin getirmis oldugu unutkanlik yuzunden ictigi miller sisesini kafamda kiramadan ayrildigi, kisa saclariyla adile nasit degil de halle berry sicakliginda oldugunu ispatlayip lafimi bana yutturdugu,

can'in herkesle sagladigi super uyumla zirvelerin adami oldugunu gosterdigi,

parkinson'un zirveye gelebilmek icin isyerine oynadigi bizans oyunlarinin bosa gittigini, cunku zirvenin 25 mart degil de bir nisan da oldugunu ogrenmemle kendisine gulsen'den ya tutarsa'yi armagan etmek istedigim,

palta'nin beni hic te laza benzememekle itham edip, ruhumda derin yaralar acmasina vesile oldugu, efkarlanip kendimi yollara dusurttugu,

arjen robben'in futbol fanatigi olmasina ragmen zirveye gelerek, verdigi soze ne kadar sadik bir insan oldugunu anlamama vesile olan,

apandisit'in ne kadar sempatik ve sicakkanli bir insan oldugunu bana fark ettirmis,

sanal alemde bana zeytin dali uzatan gonullu baris elcisi kurabiyecanavari'nin simaen de bir baris timsali oldugunu ve yappppici muhalefet oldugunu gordugum,

karpuzkabugu'nun gec geldigi ama buna ragmen en sona kadar bekleyip, son noktayi koymayi seven birisi oldugunu gosterdigi,

benim kuzey, engineer'in ise guney kutbunda olmasindan dolayi sadece oturmasini ve kalkamisini bilen efendi tavirlari hakkinda gozlem yapabildigim,

joly joker'in bir gidip bir gelmesiyle deja-vu'lardan deja-vu begendigim,

kendini begenmis, ukala laz pacino'nun tum ortami bozdugu zirve olmustur. gelmesin kardesim istemiyoruz laz maz.

pek yakin ve daha bol katilimli zirvelere yelken acma temennisiyle, amin deyip helvamizi yiyelim.
nirvana nın etrafında toplandığımız,
arnold civardanegezer in talk showlarını dinlediğimiz
karganın kendini yerden yere vurmalarına estagfurullah çeke çeke bir hal olduğumuz, arjen robben in bizden hiç de farklı bir adam olmadığını gördüğümüz *
apandisitin karizma ehli olduğunu müşehade ettiğimiz,
canla 2 yıldır aynı mahallede olmamıza rağmen aşinalığımız olmamsını görerek üzüldüğümüz,
kurabiyecanavarının yıllardır uykularımızı gaspeden, sınavlarımızdan kalmamıza sebeb cm oynunun türkiye scootu olduğunu öğrendiğimiz,
_belki_gelirim_ ve yokmusum un hakkında fikir sahibi olamadığım,
en üzücüsü olarak da nevergonnabe ye uzak kalarak cesur yorumlarını duyamadığım,
engineer in hergün gördüğüm yüzünü tekrardan gördüğüm,
laz paçino ve de aftermath gibi iki tane birbirinden değerli hoş insanla tanışma şerefine nail olduğum

katılan ve de gönlü o an bizimle birlikte olan herkese teşekkür ettiğim zirvedir. evet bu cidden bir zirvedir.
keşke waktim olsaydı da daha çok eğlenebilseydim dediğim zirwe. dewamını bekliyorum.
tek geciyorum seni. (bkz: arnold civardanegezer)
zirvede beni en cok gulduren daha onceden yazdıgım gibi neseye bogan benden fitness dersi almak isteyen yasına aldanmayın bizden genc gorunen saygıdeger, yuce *
hayat dolu yazar. *

(bkz: karga)
(#146511)
Ankara'da ne zaman olur, olursa kim düzenler sorularını düşündüren zirve.
2.zirveye ne pahasına olursa olsun katılın diye haykırasımı getiren bir zirve olmuştur.
her ne kadar istanbulun lanet trafigine ragmen bütün önüme cıkan engelleri hiçe sayarak gögsümü siper ederek katıldıgım zirvedir.arnoldun hacimsel güzelliğini,karganın accaip sıcaklıgını aftermath ile laz pachinonun yakın ilgisini nevergonnabe,can,parkinson ve diger bütün sözlük yazarlarının kaliteli sohbetlerine girme şansını elde ettiğim ve gelmeyenlere kafanızı hangi taşa vursanız azdır dediğim zirve.
zirvenin en pot kıranı : (bkz: arjen robben)
(#144883)
-arjen robben
-palta
-engineer
-_belki_gelirim_
-yokmusum
-kurabiyecanavari
-nevergonnabe..
-karpuzkabugu
-can
-nirvana
-arnold civardanegezer
-karga
-apandisit
-parkinson

nicklerini tasiyan uuserlerin katilmalariyla sereflendirdigi güzel gecen zirve olmustur. nick siralamasi tamamen random'dir.
bissürü amcayla, teyzeyle tanıştığım zirve. bi dahakine babamla gelecem.
zirvenin abisi zirvenin nesesi: (bkz: karga)
zirvenin en tahmin edilmezi: (bkz: palta) (ismine aldanılmasın cok kibar bir yazar)
zirvenin en fanatiği: (bkz: can)
zirvenin en sıcak kanlısı: (bkz: apandisit)
zirvenin en yaslısı: (bkz: karga)
iyi ki gelmisim bir daha olsun ama. cunku herkesle yeterınce konusamadım. laz pacino ya teşekkurler.
zirvenin en yaslı bayanı: (bkz: nirvana)
zirvenin en uyumlusu: (bkz: parkinson)
yokmuşumun nikini "ben yokmuşum" zannettiğim zirve *
sözlüğe bundan sonra daha çok yazmama sebep olacak zirve.
zirvenin en sakin ve hızlı gidenleri: (bkz: yokmuşum)ve (bkz: _belki_gelirim_)
zirvenin en yakısıklısı: (bkz: arnold civardanegezer) (o ne kaslar oyle??)
zirvenin en gec geleni: (bkz: karpuzkabugu)
zirvenin en gevezesi : (bkz: karga)