bugün

çekememezlik. hahahahahahahahahahahaha.
kızlarımızın kıymetini bildiğimizden. bu tür odunlara sizleri yakıştırmıyoruz. mesele bu ?
kızların kendinden daha güzel ve bakımlı olmalarıyla aynı şey.
KIS_KANÇ_LIK )-:
yıllardır bu sözlükte ve farklı sözlüklerde yazan bir erkek olarak kendisinden nefret etmiyorum, aksine sempati besliyorum, gayet iyi fizikli ve çok yakışıklı bir adam yemin ederim bak. ne alıp veremiyorsunuz anlamak mümkün değil. kendisine daha nice başarılar temenni ediyorum.

şimdi bakın bir söz var çok iyi bildiğim "kendi yıldızına güvenen başkasının parlamasından rahatsızlık duymaz" diye.

şimdi sie amk sen yıldız mısın diyen olur elbet, zira haklıdır da. ben ünlü değilim yıldız da değilim fakat hepimiz kendi dünyalarımızda birer yıldızız, birer canlıyız. o yüzden başarılı insanları veya güzel insanları övmekten, iltifat etmekten hiç çekinmeyin, kıskançlık veya nefret de duymayın. eminim can yaman ve diğer ünlü yakışıklı adamlar olaylara böyle bakıyor.

ben de kendi dünyamda böyleyim. ben çok gördüm kızlarda mesela; bu kız benden daha güzel, bununla arkadaşlık etmeyeyim, ya da bir şekilde kötüleyeyim şeklinde tavır takındıklarını, erkeklerde de çok gördüm yemin ederim. fakat hiçbir zaman böyle olmadım. gerek yok ki herkes bir tane ya, hepimizin el izi farklı, gözleri farklı, dudağı farklı ve en önemlisi "beyni" farklı. tamam taaaaaaamaaaaaaam kabul; bazılarınızda beyin yok doğru ama olmaması da bir fark değil mi?

yani demek istediğim şu, bunu kendinize ilke edinin; hepimiz bir taneyiz, aynı değiliz. komplex çok kötü bişey.
Olmayan nefret.
Sabah erken kalkıp işlerine, okullarına gidecekler, ne nefreti?
Olsa olsa arka odaya çekip ağzına verirler

yumruğu.

Oyuncu dünyası bu kadar salağını görmedi.
nefret değil de tiskinti diyelim. herif liseli veledler gibi konuşuyor, artizlik desen nirvana. neyse kapatın yatın geç olmuş zaten.
Buz gibi kiskandiklarını gösterir ezikler işte.
Can kendisi gelemiyor mu da sizi kiralamış?
Hatasını kabul etmeden sürekli reklamını ve savunmasını yapıyorsunuz.
(bkz: büz)
görsel

fen işleri falan kullanıyor bizde bunu.
genel olarak yakışıklı erkek sevmiyorum, hepsi ölsün bir ben kaliyim.
Gogocu kardeş madem bu kadar seviyorsun git konuş belki arka odaya alır seni. Ayrıca büz(!) gibi ne amk?
Bi tanısam nefret edecem de.

(bkz: can yaman kim amk)
Nerede yakışıklı görseler çekemeyen erkeklerdir.
güncel Önemli Başlıklar