bugün

kendini kandıran sözlükçüdür.*
(bkz: uludağ sözlük yazarı)

(bkz: uludağcı ne amk)
Ekşi sözlük buraya göre daha iyi bir yer açılan başlıklara bakılarak bunu anlamak mümkündür, burada hemen hemen her millet aşağılanıyor bundan ben rahatsızlık duyuyorum ve modların işe el atması gerekiyor. Bu arada ekşi sözlük için çaylak onay listesinde 152. sıradaymışım.
doğru demiştir. ekşi'de hesabım vardı, sadece 1 entry girdim, daha da girmedim. alışamadım. iyi ki de alışamamışım.

farklı olmak için kıçını yırtan tiplerin bulunduğu, ne kadar marjinal tip varsa hepsinin cirit attığı yerdir ekşi sözlük. uludağ sözlük daha samimidir, "naber lan keranacı"dır. halktandır.
sevgili ekşisözlük "sen çaylaksın, aşağılıksın, yaz bakalım ne yazıyorsun, nihahahahaa" duruşuyla, beni sınava çeken sevimsiz diktatör tarzıyla ilk yazımı yazmamı engellemiş; beni olduğum gibi kabul eden, çaylak süreci ile soğutmayan uludağ sözlük ile tanışmamı sağlamıştır. rakip olgusuna karşı var oluşundan ötürü sınırlarını geniş tutan uludağ sözlük * kafamdaki sınırları kaldırıp, potansiyelimi yazıya dönüştürmemi sağlamıştır. elitizimin soğukluğu, "yazı yazmak" gibi canlı bir varlığın yaşam tadını kısıtlamış bende.
Haklıdır efenim.
(bkz: vatan sevgisi)
ancak bir çaylak söylemidir.. yazar olduktan sonra göreyim seni.
Hele eksi sozlugun pkk kampina dondugu su donemlerde, degeri daha iyi anlanir.
kendilerine bile muhalif olan dangalakları gördükçe bunu daha iyi anlıyor insan . ordaki hesabı sildiğim için mutluyum .
Yılların ulu sözlük yazarı, yılların ekşi yazarı olarak burun farkıyla ulu sözlüğün tarafımdan kazandığı olay.

Öyle çaylak maylak sırası bekleyen bir yazar değilim. Hemen bak ibne eleştiriyor hala onay sırası bekliyor demeyin.

Zaten beni bilen bilir orda. Nick aynı.

Ekşi sözlük son zamanlarda bir terörist yuvası haline geldi. Dhkp-c, pkk itleri sözlükte cirit atıyor. Sözlük sözlük değil hakurk kampı amına koyayım.

Hdp'yi yıkama yağlama entryleri hemen debe listesinde. Çok fena bir algı operasyonu var orda.

Son bir hafta içinde milliyetçi yazar kıyımı yapıldı. Şahsım buna dahil. Ama ben uçurulcağımı bile bile o başlığı açtım. En azından yanımda 5 tane kürtçü piçi götürdüm.

Son olarak modlar siyasi görüşlerini sayfaya yansıtıyor. Tarafsız davranmıyor.

işte bu yüzden ulu. Sonata reis ile belki görüşümüz uymaz. Ama yıllardır onun tarafsızlığı sayesinde burdayım.
hem ekşi hem uludağ sözlük yazarı olarak katıldığım önermedir. beni bilen bilir milliyetçi bir yazarım. ırkçılığa karşıyım ve karşımdaki hangi görüş olursa olsun insan gibi konuştuktan sonra saygı gösteririm. görüşlerim çok sivridir fakat bağnaz olmamaya çalışırım.

uludağ sözlük kalite olarak daha aşağıda olabilir. fakat ekşi'de çok kaliteli bir yere sahip değildir. uludağ'ı ekşiden iyi yapan şey adaletidir. yönetim sözlükte ideolojiye göre bir ayrım yapmaz. fakat ekşi açık şekilde milliyetçi ve muhafazakar yazarlara karşı haksızlık yapmasıyla meşhurdur.
(bkz: çaylaklar konuşuyor)