bugün

Dost ayağı ?
Yahu bi siktirin gidin be kardeşim.
Her boku yediniz sıra buraya geldi.
sert, haşin, gaddar fakat bilakis çok kibarım.
iyi dans ederim. ısrar ederim. o kadar.

görsel
dostlarımızı bile sanal ortamlarda arar olduk. vay be. bir nesil evriliyor.
an itibariyle nihat amcaya ağır diss geldi, söz hakkı doğdu : ) .
Katılmayı umut ettiğim platform.

Adım fuat. Az konuşmayı, çok dinlemeyi, sesli gülmeyi severim. Atletik bir yapım var, boyum kısa.

Nihat amcanın yapmak isyeyip te yapamadığı her şeyi yapabilirim. Çünkü 32 yaşındayım.
Teletabiler misali sarılalım sıkı sıkı dediğim platform.
hassas nihat bey amca, her ortamda senin tecrübelerine ihtiyacımız var be hocam ;)
harika bir fikir.

efendim hep söylerim, dünyayı iyilik, dostluk, naiflik kurtaracak diye. arkadaşlık kurmak, bunları sürdürmek, medeni bir insanın en müthiş kabiliyetlerindendir.

ben, bu platformu destekliyorum. gerçek hayatta size katılır mıyım bilmiyorum. çünkü, 62 yaşındayım, sizin mizahınızı, isyanınızı, temponuzu yakalamakta zorlanırım. üstelik gidilen kafe tarzı yerlerde veliniz gibi durmak da istemem.

ancak destekliyorum bu platformu. adım nihat, fötr şapkaya bayılırım.
benim adım cafer. boyum 1.10, kilom 25. Lakabım 35lik rakı, mavi gözlü kızları severim.
tüm yalniz dostları buraya bekliyorum, birçok entry de yalnızlıktan ve konuşacak insan olmayışından bahsediyorsak ve gerçekten de insan gibi muhabbet edip hatta ve hatta toplu buluşmalar organize etmek istiyorsak; aradığınız yer bu başlığın altında..
tanıtın kendinizi ve başlayın tanışmaya
ilk adım benden
ismim eren, izmirde yaşıyorum ve hem muhabbet edip hemde eğlenceli aktiviteler yapabileceğim arkadaş/arkadaş grupları istiyorum hayatımda *