bugün

Aranıza katılalı 3-5 gün olmuştur yada olmamıştır. Telefonumda "Uludağ Sözlükte yazar oldunuz . Aramıza hoş geldiniz. " sms ini görünce yüzümde tatlı bir tebessüm uyandı. Ama ne yazık ki burası beklediğim gibi bir yer değilmiş . Bir birlerinin Dini inanışlarına hakaret edenler mi dersiniz , Ulu orta yerde seviyesizce siyaset yapan mı , yoksa "Kürt çocuğu çirkinliği" gibi bir cümle ile ırklar arası hakaret ve ötekileştirmeler mi. hepsini bir kenara atın ben burada insanlığın bittiğini gördüm ya . Şişli eftal hastahanesinde yaşlıca bir kadın büyüğünü hastahaneye yapıyor ve bu absürt eylem günlerce konuşuluyor (belkide konuşulmaya da devam edecek) . Aynı Hastahanede ( şişli eftal ) bir doktora saldırıyorlar ama hiç kimse bu duruma bu kadar ilgili ve meraklı bir yaklaşımla tepki göstermiyor! https://www.youtube.com/watch?v=oGpru_H79X8 . her şeyi bir kenara bırakın ben burada gerçekten olgun karakterli kişilerle bu platformu paylaşacağımı sanıyordum . ama ne yazık ki bu konuda da bir hayal kırıklığı yaşadım . Burada olgun karakterli sağlam karakterde kişilerle karşılaşmamı bir kenara bırakın karaktersizde olsa kendi kimliğini , fotoğrafını , yaşını , ismini , cismini yansıtan bir kişi bulamadım . Alayı sahte profil , sahte kişilik . yinede bu kadar ön görülü davranmak istemiyorum eminim aranızda güzel kaliteli insanlar vardır . sonuç olarak buradan sıkılmaya başladım . Ekşiye kaymak istiyorum... benimle benzer düşüncede olan kişiler mesaj atsın . konuşalım , tanışalım , sosyalleşelim .
(bkz: Kayak sezonu açıldı)

O degil de verilen ornekteki hastaneye sican teyze basligina ekside gunlerdir entry giriliyor ve buradakilerden cok daha salakca espriler yapiliyor. Burada en azindan samimiyet var.
Biz istemedik mi kaymayı (ekşiye)? istedik. istedik fakat 22.000inci sıradan ileriye gidemedik, hep kaynak yaptılar önümüze.
Seviye farkını düşünürsek kaymak olmaz o. Tırmanmak olur. Hem de istenilesi güzel bir tırmanıştır.
burayi terk et diyen dedem geldi bi an aklima silik attirmak cok kolay cikis butonuda orda ekşi sanki aham şahan bir yer sanki viki amk .
(bkz: ah o çaylaklık yok mu) dediğim durum.. çok beklersin arkadaşım. ama gerçekten çok beklersin.
3 ayda 19949.
ilk yazar günlerinde benimde düşündüğümdür.
Ancak sonra burada o şerefsizlere karşı çıkmak seslerini kesmek lazım diye düşündüm ve burdayım. Sende kal hacı.
b.k varya ekside diye dusundugumdur. ne eksiymis arkadas, oraya uye olunca lord mu olunuyor bir deyiverin hele.
güncel Önemli Başlıklar