1. 1.
    Adam güzel şeyler yazmış. Hakkında söylenenlere katıldığım kullanıcıdır.
    19 -1 ... we did it
  2. 2.
    vatan haini bölücü zındığın tekidir, küfür hoş değil lakin frktmz krds frktmz denen terese az bile.
    18 -1 ... sinirleniyorum yine
  3. 3.
    çocuğun başına gelmeyen kalmadı şu sözlükte. küfürler mi yemedi hava alanlarında darp mı edilmedi pembe tayt giydirilip vale hizmeti mi verdirilmedi bu pis kemalistler elinden..

kimse kimsenin anasına küfür edemez bu konuda anlaşalım. sonrasında bizzat kendisinin açıktan millete o.... ç...rı ve a.... k..... evlatları gibi küfürler savurduğunu defalarca gördüm şahit oldum burada. kendine yapılmasını istemediğin şeyi başkasına yapmayacaksın. yaparsan ve yapmaya devam ediyorsan başkaları da sana bu küfürleri etme hakkını görür kendinde.

insan gibi tartışalım insan gibi yazalım çizelim. hangi siyasi görüşten olursan ol hangi inanca veya inançsızlığa tabi olursan ol hangi hayat görüşüne sahip olursan ol önce insan ol. insanların en kıymetlileri olan annelerine, kız kardeşlerine, sevgililerine / eşlerine küfür etme hakkın yok. bir gün bir yerlerde denk gelirsin yedirirler o lafları sana. olmaz olmaz deme hayat hakikatten çok enteresandır..
    23 -1 ... mel mel bakan gibson
  4. 4.
    Olabiliyor bazen böyle şeyler.
    4 ... merbazrail
  5. 5.
    ayyy ,çok ayıp .
    kızcağız daha yeni penpe kimlik almıştı.

not: bu saatten sonra pala abdüş bacımızı nikahına da almaz.

camiaca üzüldük ,büzüldük sonrasında süzüldük.
    11 -3 ... baris hemen simdi
  6. 6.
    çatlağın tekidir. siktir edin... şikayet etmeye bile değmez.
    7 ... rumeli71
  7. 7.
    Yakın akrabaları kulak çınlamasından muzdarip bir yalak.
    5 ... thelma
  8. 8.
    pembe taytlı kızımıza ayıp etmişler.
    6 ... timur cengiz hulagu
  9. 9.
    klavyesine sağlık az bile yazmış.
    7 ... hobin rood
  10. 10.
    yetmezse bacağımı ödünç verebilirim.
    7 ... hobin rood