bugün

Bence son derece ilgili ve naif bir mod. Yuruyedursun...

Evet.
bir gün yılmaz hocalarda lokalde oturuyorken yanımıza gelip tanış olduğumuz moderasyon üyesi. grinch hocam, mel mel bakan gibson , transfontanel ve yılmaz hocayla lokalde nargile eşliğinde koyu bir muhabbet döndürüyorduk yaklaşık 2 ay önce, içeriye birisi girdi, ''uludagsozluk02'' geldi dediler. bizim muhabbet koyuydu bayağı. ne olacak bu fenerin hali, ekmek kaç lira olur falan derken uzun bir muhabbet döndü. geçen cuma sultanahmet camiinde cuma namazımı ihya ettikten sonra da karşılaştık hatta, ayak üstü lafladık. yeni seccade almış onu gösterdi . telefonu çaldı sonra dombra zil sesiyle. allaha emanet diyip uğurladık birbirimizi.
görsel

sıra bize ne zaman gelir acep?
Üç gündür sözlüğün içine edenlere haddini bildirmeye başlamış moderatör. Biz burada eğliyoruz yhaaa diyen arkadaşlar burası oyun parkı değil. Evet.
sessizce gelip en kıymetlisi, bebileştosu namı değer eşeksever tarafından işaret edilen yazarı çaylak edip gitmiş moderatördür.

(bkz: dinsiz kitapsiz kafir)

kıymetlisine gene dokunmamış. yüzde yüz format dışı ve gammazlanmış onlarca entrysini silmeden çekti gitti. silerse çaylak yapmak zorunda kalacak o yüzden direkt gammaz listesinden düşürüyor. herkesi aptal kendilerini ise akıllı zannedenlerin aslında en büyük aptalların kendileri olduğunu er ya da geç anladıkları bir an mutlaka gelecek. bu ahlaksızlar lafa gelince "yotkololor torofsoz olmolo" diye i.ne i.ne yazıyorlar. moderatörler tarafsız olmalı demiyorlar bir türlü. çünkü onları yalıyorlar onlarda bunları koruyor kolluyor.
Bi silsene beni
Bisi denicem.
Uludağ sözlüğün Adıyaman şubesi.
Ulan dur adam Bi işemeye-sıçmaya gitsin, Bi yemek yesin, Bi sevişsin... hergün senin götünü toplamaktan hayatından bezdi dediğim sözlük şeysi. neyiyse artık.
biz ak partili Müslüman yazarları değil,
insanlara yalan suç atan, yalancı karaktersizleri taciz ediyoruz.
e o grubada anca bir kişi giriyor. gerçekten çok yazık.
sözlüğün aktif 3 moderatöründen bir tanesidir.

did you mean ; abi sabahtan beri içimden geçtiler nerelerdesin özelden de yazdım ama cevap vermiyorsun yetiş kurtar beni..
mel mel bakan gibson gibi itici format dışı girilere imza atan sabah 9 dan beri beni tanımlayan yanına aldığı dinsiz kitapsiz kafir ve 0 0 7 denen komedi dans üçlüsü bireyleriyle ak partili ve müslüman yazarları taciz eden yetkili ibişle ilgilenmesi gereken moderatördür. bu zevatın yüzünden sözlükte yazar kalmadı herkese pislik yapıyor taciz ediyor yönetim nasıl görmezsiniz böyle çapsız yeteneksiz birini. hani formatta yetkli yazarlarla polemik yapmaz yapamaz kuralı vardı nerde kaldı kural kaideler. /??
(bkz: frank lucas ın koruyucu melekleri)

boşuna nick altından bu kadar övmüyor. geldi gene işini yaptı offline oldu. şimdi koruduğu elemana işlem yapsak hemen geri gelir online olur.
(bkz: onbirinci nesil moderatör)
hiç tanımasam da yaptığı işlemlerden iyi birine benzeyen mod.. tek isteğim işlem yapan kendi ideolojisinde olmanan kişilere çökme yapan kafasına göre çaylak atan (bunu yapan bi kişi) yetkililere dikkat etsin yeterli.
boş boş konuşma…bu mod olmasa 20 kere siliktin şimdi. işine gelmeyen ne yazılırsa Şikayet edip, bdv açıp en sonunda mesaj atıp sildirmeye çalışıyorsun, Ne zaman çaylak olsan bu gelip açıyor, millete başlık açıp boş beleş sardığın tüm entryleri de ilgili başlığa bu taşıyor, taşınacak gibi değilse çaylak olma diye apar topar bu siliyor bilmiyor muyuz biz? Tövbe tövbe…
bdv den/özel mesajdan ağlanacak iken heyecan yapılıp yanlışlıkla nick altına ağlanan moderatördür *

eğer ben birisine küfür etmiş isem hatta anasını bacısını karıştırmış isem eğer "adam" ise o entryleri/mesajları buraya koyar. koyamıyorsa entari giyip gezsin şerefsizlik yapıp çamur at izi kalsın yapmasın..
yanlı işlem yapan yetkililere özellikle birine dikkat etmesi gereken moddur..
kimseyi kayırmayan adaletli adam gibi adam sağlam moddur. beğenmeyen tipler halt etmiş.

gerçekten çok yazık..
Frank gammazlıyor bu siliyor çalışma düzenleri böyle.
Torpilci mod.

Artık bdv yi bıraktı millet direk kendi başlığında ayrıcalık istiyor bundan. Sözlüğün geldiği hale bak.

Edit: torpil isteyen arkadaş silmiş entryi. Bu entry de gammazlandı 100%. Ama tanım da var içinde. Göreceğiz ne kadar adil olduğunu silerse bunu.
nick'i görünce "ankara beni bulsun" videosu geldi.
kesin emekliye ayrıldı mı? ona göre laf sokacağım.
Modun amelesi. Yazık ya. Bu da insan. üzülüyorum bunun için. Garibim sözlükte yatıp kalkıyordu. Evsiz herhalde.
ara sıra gördüğüm nick.
Kıdemi düşük.öbür modlar Her işi buna kilitliyorlar.
güncel Önemli Başlıklar