bugün

2001 yilinda kurulan ve faaliyetlerine oldukca hizli bir sekilde baslamis olan topluluktur. Iki yil sonrasinda uludag universitesi'nde en cok uyeye sahip olan ikinci topluluk haline gelmistir. Bursa'da bitmis ve son demlerini yasayan amator gruplar ve canli muzik kulturunun tekrar yesermesinde bir numarali etken olmustur. Duzenledigi partiler ve konserler ile gece hayatinda ayrica alternatif acilimlar saglamistir. (bkz: Bursa da 2001 oncesi ve sonrasi)

Oldukca kaliteli muzisyenler ve muzik adamlari barindiran, yetistiren ve destek olan bir topluluktur. Su ana dek klup bunyesinden grup elemanlari olarak gecmis veya toplulugun direk destek sagladigi bazi gruplar ;

(bkz: yolgezer)
(bkz: deli)
(bkz: metaroth)
(bkz: zikkim)
(bkz: edna)
(bkz: aura)
(bkz: ruhun gemisi)
(bkz: ziwana)
uludag üniversitesine konuşlanmış "metalci bunlar" ithamlarına karşılık müziği yaymak adına her geçen sene daha iyi şeyler yapmaya çalışan, müzik bilincine sahip insanlarca oluşmuş topluluk.
(bkz: uludag universitesi muzik festivali)
son iki senemde diğer tüm topluluklar gibi eski tadının olmadığını düşündüğüm, ama ilk 4 senesinde bombardıman yapan sağlam topluluk.
müzik topluluğu değil rock topluluğudur. aralarında distortion'u ilk kim kullanmış muhabbeti yaparlar. çevreye "ben 6 yaşımdan beri rock dinliyorum" edasıyla bakarlar. aslında dinledikleri bir elin parmaklarını geçmez.

edit: 4 sene önceden bahsediyorum, hala da öyleymiş duyduğum kadarıyla.