bugün

sözlükteki online uuser sayısını görüp herkes denese birisi mutlaka düşürür mantığı içinde radyo tatlıses'teki muzo show'a telefonla bağlanıp uludağ sözlüğün reklamını yapmak istediğimiz zirvedir *. lütfen "bir benle ne olur ki" demeyerek telefonlarımızı elimize alıp aramaya başlayalım. az çok demeyelim. bağlanmayı başarabilen olursa nickini DE belirtsin pls.

0212 327 29 63

program 23:00'da başlayacak. ama saat 22:00'Dan itibaren aramak gerekiyor.

netten dinlemek için;

http://www.radyotatlises.com.tr/

not: olayın fikir babası omayra'dır.
son zamanlarda duyduğum en mantıklı sözlük kampanyası,ayrıca en iyi radyo programcısının kampanyaya istemese de dahil edilebilecek olması oldukça hince.
kendine güvenen yazarların muzoya ezilmemek şartıyla katılmalarını teşvik ettiğim zirve.
etkili olursa bir sonrakini de matrax ta yapalım önerisini getirdiğim zirvedir.
derhal telefona sarılıp arayarak destek vereceğim zirvedir. **
ben yıllardır muzo'yu dinleyen biri olarak muzo'nun reklamlara müsade etmediğini şimdiden belirteyim.
konuştuklarımız radyodan dinleyenlere 9 saniye sonra gidiyor.
yani sakin ve ustaca reklamını yapmamız lazım sözlüğümüzün.
muzo nun soyleyeceklerı barızdır. "boyle bır seye neden ıhtıyac duydunuz, sızın yazdıgınız ınternet sıtesı neden benı ılgılendırsın kı.." seklınde tepkı gosterecektır.
muzo da çok hırt bi heriftir ama olsun reklam reklamdır,arkanızdayım.

edit:
muzo nun uuserleri göt etmesi ile sonuçlanırsa ekşi user larının keyiften dörtköşe olabileceği gözardı edilmemelidir.
olsun reklamın iyisi kötüsü olmaz.
muzo bizi ne kadar ezer ne kadar ağzına dolarsa o kadar iyidir derim.
oğlum bir de sözlüğü rezil etmeyelim,ya sıçarsak dediğim zirvedir ayrıca.
(bkz: muzo kim lan)
kaydımı yaptırdım, bekliyorum dediğim zirvedir.*
bağlantı hangi yazarla gerçekleşecekse haber versin dinleyelim dediğim zirve. merak ve heyecanla bekliyorum. bıraktım maç falan izlemeyi zirveye odaklandım.*
sözlükteki yazarların çoğunluğu erkek olduğundan muzoyla aramızda bir yakınlaşma olması halinde felaketle sonuçlanacak durumdur.

(muzo + uuser) / 2 = condolezza rice
radyoya bağlanamadığım için dinleyemediğim ve neler olduğunu merak edeceğim zirvedir.
okan bayulgen'e benzemiş muzo da. *
(bkz: sen kimsin ulan)
(bkz: akıllı ol muzo)
(bkz: usadt)
(bkz: marmara hukuk öğrencisi ipne)
(bkz: böyle insanlarla aynı ortamda bulunamam)
(bkz: benim bir kariyerim var) *
(bkz: muzo nun hamuna koim) *
(bkz: yusuf yusuf yusuf yusuf yusuf ötmek)
(bkz: travesti isimleri)
(bkz: erkeklerin kılları çıkmadan kızların göğüslerinin çıkması)
(bkz: bkz)
(bkz: aykut un şamaroglani olma ihtimali)
(bkz: boş bkz verme bana canımı vereyim sana)
(bkz: kötüleyin ulan)
çok uğraştım yazmamak için ama dayanamadım ve sonunda
ulan bağlanında bitsin bu işkence dedirten başlıktır.
tamam yaptığınız iyidir, güzeldir, reklam yapılması gerekmektedir ama saçma ve gereksiz bir sürü entry ve başlık anlamsız gelmektedir.
ne zaman bitecek bu bağlantı diye sinir krizlerine girdim, bomba ihbarı yapacam ilgili radyo kanalına.