bugün

birbirinden değerli sözlük yazarlarıyla konuşma ve tanışma fırsatı bulduğum zirvede olmaktan dolayı yaşadığım mutluluğu sözlük sakinleriyle paylaşmak istedim..hiç kimsenin en ufak yabancılık çekmediği zirvede hoş espriler ve kırk yıllık dost olunduğu izlenimi veren diyaloglar yazarlar tarafından mutlulukla karşılandı... (bkz: nice mutlu zirvelere)
bu şerefe nail oldugumu yazagımı zirvede soylemiştim ikinci baskı oldu ama kusura bakmayın.
yaşananlar akılda kalanlar:
1- bil gates törenle anıldı
2- sayın hocamız yoklama aldı
3- her gelen sevgi ile kucaklandı 1 kova su dökülerek uğurlandı
4- tek sey hissettim biz bir bütünüz...
daha zirveye girer girmez farkedilen sıcacık hava.herkes kollarını açmış bekliyordu sanki,kimse soğuk kalmadı,herkesle kaynaşıldı,iyi oldu..
ben katılınca dağılan havadır.herkes önümde saygıyla eğilmi$,elimi öpmü$tür..
(bkz: euhaeuheauhe)
Ben pek aradığımı bulamadım. Aslında mekan güzel insanlar güzel ama yine de bi eksiklik vardı sanki????
"sanalı bile samimi geçtiyse olabilecek gerçek bi zirve kim bilir ne hoş geçer" diye düşündürmüştür.
(bkz: nostalji)
unofficial uludağ sözlük istanbul summit olan uludag istanbul kaynasalim zirvesinde üfür üfür esmesini istedigimiz* hava.
(bkz: sıcak aile ortamı)
ilk zamanlarda yazarların sık sık koklamak istedikleri havadır. demek ki, şimdilerde pek koklanmak istenmiyor ki; sözlükte zirve falan düzenlenmiyor.