bugün

vakıf üniversitelerinde okuyanları uzaktan yargılama hevesinin insanı düşürdüğü ezik içler acısı durumu ortaya koyan zirve denemesi. Bunu yapanların özellikle bilmesi gerekir ki bu hayal içeren eleştrilerin doğruluk payı çok düşük olduğu gibi aynı zamanda vakıf üniversitelerinde okuyan kesim tarafından pek de umursanmamaktadır.
(bkz: tümevarımsal çıkarım)
(bkz: yuh artık bu da yapılmaz ki)
yeditepeli olarak cabrioyu geçtim, herhangi bir 4 tekerli taşıtada sahip olmamaktayım ki yeditepe önündeki belediye otobüslerinin koyun sürüsü gibi öğreciyle tıklım tıklım olduğu ve içeride nefes alamayıp fenalaşmanın çok kolay olduğu manzarasını görmelerini, yeditepelilerin zengin çocuklarından ibaret olduğunu sananlara tavsiye ederim efenim.

edit: araba aldım lan hehehe pis fakirler!!!
yeditepe üniversite sinde okuyan aklı başında, kültürlü arkadaşlarıma haksızlık yapıldığının kanıtı, genellemenin son haddine ulaştığı canımı sıkan başlık.
napıyoruz napıyoruz ?
zirvelere akıyoruz!
(bkz: genelleme yanılma yöntemi)
artı 1 dediğim zirve. ben bu kalıbı çok sevdim ama o beni hiç sevmiyor, kalbimi ona verdim artık geri vermiyoor.
(bkz: ayranı yok içmeye cabrioyla gider zirveye)
(bkz: oki)
yeditepeli gençlerin buluşacağı zirvedir. gece saat 23:00'de suadiye otelinin önündeki otoparkta spor arabalarımızla buluşuyoruz. önce sahil yolunda bi gazlıyoruz sonra evlere dağılıp 2 saat yonja'da takılıyoruz. gece saat 02:00 gibi caddebostan migros'un arkasında buluşup bi demleniyoruz. sonra sabaha kadar cadde ve sahil yolunda turlayıp sabah 04:00 de işkembelerimizi içip 05:00 gibi evlere dağılıp sızıyoruz.

arabası cabrio olmayan zirveye katılamaz oki...
güncel Önemli Başlıklar