bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    yeditepeli gençlerin buluşacağı zirvedir. gece saat 23:00'de suadiye otelinin önündeki otoparkta spor arabalarımızla buluşuyoruz. önce sahil yolunda bi gazlıyoruz sonra evlere dağılıp 2 saat yonja'da takılıyoruz. gece saat 02:00 gibi caddebostan migros'un arkasında buluşup bi demleniyoruz. sonra sabaha kadar cadde ve sahil yolunda turlayıp sabah 04:00 de işkembelerimizi içip 05:00 gibi evlere dağılıp sızıyoruz.

arabası cabrio olmayan zirveye katılamaz oki...
    6 -11 ... tibet
  2. 2.
    (bkz: oki)
    2 -2 ... rurouni kenshin
  3. 3.
    (bkz: ayranı yok içmeye cabrioyla gider zirveye)
    3 -1 ... eşşağan ala gazuğu
  4. 4.
    artı 1 dediğim zirve. ben bu kalıbı çok sevdim ama o beni hiç sevmiyor, kalbimi ona verdim artık geri vermiyoor.
    2 -2 ... arjen robben
  5. 5.
    (bkz: genelleme yanılma yöntemi)
    -1 ... tiktak
  6. 6.
    napıyoruz napıyoruz ?
    zirvelere akıyoruz!
    2 -2 ... salca
  7. 7.
    yeditepe üniversite sinde okuyan aklı başında, kültürlü arkadaşlarıma haksızlık yapıldığının kanıtı, genellemenin son haddine ulaştığı canımı sıkan başlık.
    5 -3 ... eticicibebe
  8. 8.
    yeditepeli olarak cabrioyu geçtim, herhangi bir 4 tekerli taşıtada sahip olmamaktayım ki yeditepe önündeki belediye otobüslerinin koyun sürüsü gibi öğreciyle tıklım tıklım olduğu ve içeride nefes alamayıp fenalaşmanın çok kolay olduğu manzarasını görmelerini, yeditepelilerin zengin çocuklarından ibaret olduğunu sananlara tavsiye ederim efenim.

edit: araba aldım lan hehehe pis fakirler!!!
    8 ... lord esseinski
  9. 9.
    (bkz: tümevarımsal çıkarım)
    (bkz: yuh artık bu da yapılmaz ki)
    ... doubleyou
  10. 10.
    yeditepe üniversitesi'nde 4.yılını tamamlayan şahsımın gözlemlediği kadarıyla okulun %2 lik kısmını kapsayan kişi profilinden tüm öğrencilere bir genelleme yapılmış ve eğlencelik bir başlık oluşturulmuş.

vallahi cabrio yok bende. tanıdığım kimsede de yok. yıllardır otobüslerde sürünüyorum. bu iddialara cevab veremiyorum.

(bkz: sözlük bana cabrio bul lan allahsız)
    (bkz: bi buldurun be)
    4 ... avedis