1. 1.
    gecen ek$i sozlukte geziyordum, badilerime hep suser diye hitap ettim, oradan aklimda kalmi$ durumu degildir. sozluk konseptini ek$i sozlukten ogrenmi$, surekli gecen suser kelimesine suser ne mina koyayim tepkisini vermi$ ancak suser sozcugunu aratmaya u$enen yazarlarin favori eglemidir.

burasi uludag sozluk - bildigim kadariyla. bak uuuluuudag. suser nedir? sourtimes user. uludag icin nedir peki? uludag user.

bir ihtimal de hem uludag'da hem ek$i'de yazan* yazarlarin hangi sozluge yazdigini kari$tirmasi durumudur. ancak bu ihtimal oldukca du$uktur. bizden ayrilmayin.
    3 -1 ... vanti lator
  2. 2.
    hitap edilen kişinin kimliğine göre farklı sonuçlar doğurabilir. misal geçenlerde zall ile konuşuyoruz msn'den (o derece samimiyiz), "ortim" dedim (hep böyle hitap ederim kendisine) "bu suserların en az 300- 400 tanesini silmek gerek!".. cevap vermedi bi süre.. belki salona geçmiştir diye cepten çaldırıp kapattım (evet cep numarası da var), hala ses yok.. en sonunda titreşim gönderdim 1- 2 defa..

- "suser ne lan dürrüüm? (peeh ifadelerdeki samimiyete bak. kankam benim) burası ulu sözlük, uuser olmaz mı o?"

dedi.. apışıp kaldım bi süre.. hemen sağlam bi kıvırma cümlesi buldum, yazdım lakin gitmedi.. çevrimdışı olmuş hemen. kırıldı zaar. üzüldü.. ertesi gün hiç online olmayınca şüphelendim, baktım; silmiş. 22 yıllık dostluğu bitirdi bu muhabbet yani.. siz dikkatli olun a dostlar. ben yandım siz yanmayın..

(bkz: zall bunu okuduysan çaldır kapat hacı)
    2 ... jadeh