1. ?.
  sözlük okur ve yazarlarının yapması gereken olaydır. çünkü sözlüğümüzün tanıtıma ihtiyacı vardır. bunu arkadaşlarımıza tavsiye ederek, msn listelerimizde olan herkese toptan bir mail atarak sözlüğe yönlendiremeye çalışmalıyız. fısıltı gazetesini faaliyete geçirmemiz gerekmektedir. hepimize bu maili oku ve 10 kişiye gönder, okuyup 10 kişiye gönderirsen tüm isteklerin olur, göndermezsen lanetlenirsin alimallah türünden mailler gelmiştir, hiç olmadı o yola başvurulmalıdır. takip edildiğimizi bilmek yazaralarıda olumlu yönde etkileyecektir. daha az geyik daha çok bilgi içeren entry girme ihtiyacı hissi uyandıracaktır. ben kendi adıma hemen başlıyorum bunu yapmaya. bu bir kampanya mıdır diye düşünenler olabilir, kampanya veya değil ama sözlüğe faydalı olacak bir şey olduğu kesindir.
  4 ... istanbul icin efkar vakti
 2. 1.
  ciddiye alınması gereken bir olaydır. sitedeki ziyaretçi sayısının hiç olmadığı kadar çok olması tüm yazarlarda doping etkisi yaratacaktır.
  ... ben sarhos degilim
 3. 2.
  son gunler ziyaretci sayısında ki artıs. online yazar sayısını 132 gormemiz bunun icin bir alemettir sanırsam. (bkz: online/@prince of darkness) *yapılacak reklamla gelen okurlar arasından iyi yazarlarda cıkabilir.
  ... rurouni kenshin
 4. 3.
  hedef kitlesi yazar değil okur olan önermedir.
  ... istanbul icin efkar vakti
 5. 4.
  (#691364)
  ... wolfshade