1. ?.
  bu esnada şimdiye kadar tayyip yüzünden ateist olan yazarlar da, tayyip'in o davranışını gördükten sonra dine dönmüşlerdir. bazı kameralar bugün cuma namazını tayyip erdoğan ile beraber kılan yazarlarımızı görüntülemiştir.

  (bkz: dönek millet)
  5 -5 ... infected mushroom
 2. ?.
  hayran olmak gibi abartılı bir durum olmamasına rağmen rte'yi takdir etmeyi mantıklı bulan yazarlardan dolayı oluşan sanrı.

  ama yanlıştır.
  hayran olmak, ya da bir olay yüzünden akp'li olmak gibi bir durum söz konusu değildir, ama gerçekleşen olay da takdir edilmeyecek bir şey değildir.*

  daha önce de dediğim gibi; bir olay geçmişteki tüm hataları unutturamaz.
  2 -1 ... kinix
 3. ?.
  uludag sozluk yazarlarinin yigidi oldur hakkini yeme dusuncesiyle bir gecelik de olsa entryler boyu elestirdigi, kinadigi adama 29 ocak 2009 tarihindeki hareketinden dolayi sahip cikmasinin hayran olunmasiyla karistirilmasi. * * *
  3 ... alpiyestigin
 4. ?.
  uludag sozluk' u akp' nin internetteki secim ussu haline getirmeye and icmis kimi yazarlarin habire baslik acip surekli rte ovucu entryler girmesi sonucu olusan durumdur. oyle ki bu yazarlar surekli actiklari bu tur basliklara yine surekli yeni entryler girerek sol frame' de baska konulara acik yer birakmamaktadirlar. artik bu durum kabak tadi vermis olup kimi yazarlarda* "genc akp' liler" in gazi inene kadar kafa izni alma fikri olusturmustur.
  3 ... oneydilan
 5. ?.
  (bkz: recep tayyip erdoğan ın simon peres e verdiği ayar)
  -1 ... buny
 6. ?.
  bir sözlük hayatının daha sonuna geldiğinin göstergesi, okumuyoruz, anlamıyoruz, sadece savaşıyoruz.
  tamam rte iyi yaptı kötü yaptı bokunu çıkarmanın verdiği huzurla, sözlüğün ismini değiştirme arasında ki ince çizgi belirlendi.
  çok haklı olarak moderatörlere tepki göstereceğim bu konuda.
  dün açtığım bir başlıkta. rte nin yandaşlarının ceplerini doldurduğunu, ve çirkin siyaset yaptığını hatırlattım. ve tabi ki silik nedeni de açık bir şekilde belli hakaret varmış. ulan hakareti nerde gördünüz ki ne var bunda çirkin bir siyaset yapmıyor mu?
  siz bu sözlüğü ayakta tutmak için, aldığınız sunuculara ödediğiniz internet paralarına neler veriyorsunuz.
  peki para kimin cebinde.
  yaaaa zorunuza gitmesin haklı olabilirsiniz.
  dünyanın bin bir hali var belki hoşunuza gidiyordur sol tarafta, mustafa kemal'e beton dedirtmek rte'ye övünçler dizdirmek ama siz burda varsanız bizim sayemizde varsınız.
  bizde tabi ki sizin sayenizde.
  buraya yazmasak kimsenin umrunda olmaz ama yalakalığın boyutlarını aşan, türkiye cumhuriyetini kuran adamlara laf attıran insanlar istemiyoruz.
  şimdi abuk subuk hey dostum, eleştirilere göz yummalısın böyle yaparsan olmaz diyen adam çıkmasın veya çıkacaksa direk özel mesaj atsın ben adresimi veririm gelsin tartışalım.
  madem eleştirilerde özgürlük var, bende bundan sonra rte'nin bıyığından girer gül'ün eşinin yüzüğünden çıkarım.
  4 -1 ... susarsam konusmam
 7. ?.
  iyide güzel kardeşim ne yapsaydık diye sorulsa yeridir. Niye sus pus oturmadın diye mi eleştirelim. Adam doğru yaptığında sırf tayyib yaptı diye eleştirmekmi iktiza eder.
  1 ... fahriserseri
 8. ?.
  (bkz: gizli ibnelik) pardon yanlış oldu (bkz: gizli şakirtlik)
  1 -2 ... theangelofdeath
 9. 1.
  yiğidi öldür hakkını yeme sözümüzün cuk oturracağı durum.
  hatta şerefine 1 günlüğüne rtesozluk.com olmamızda ihtimal dahilinde.
  1 ... cekirdex
 10. 2.
  vatandaşa yaptığı kasımpaşalı tavrını ilk kez böylesine kritik bir noktada kullandığı ve her ne kadar politik tavra ve adaba aykırı olsada, elindeki gücü keyfi ve lobisel desteği ile birleştirerek konuşturmama edepsizliğini gösteren moderatöre verilecek en güzel ayarı vermiştir. koyu bir chp li olarak da tavır ve üslup konusunda eleştiren chp yönetimini de yaptığı muhalefetten dolayı, israile göz kırpmak olarak görüyorum ki, erdoğanın politik tavrından bin kat daha vahim bir olaydır.
  ... diks