bugün

bakın ısrarla yazıyorum ama hep birlikte geçeriz biz bunu ama bunu bile anlamamış insanlar var arkadaş.

şu sol framede her daim bir anket görüyorum, her daim hırsla anket doldurmaya koşan geçler görüyorum işte bu gençlerin sınava tabi tutulmasıdır uludak sözlük ün anketle imtihanı. gençler sakin olun yirim sizin gıdılarınızı. heheehh... ama yavaş doldurun şu anketi be kuzum.

sizin gibi parlak gençlere sürekli anket doldurmak yakışmıyor. stop. eksiler gelsin stop. anketcilere dikkat edin stop.
(bkz: biz anket severiz hemşerim)

zall ın imtihan soruları:

1.anket ne kadar önemlidir?
2.anket sayfası oluşturulsun mu?
3.bu başlık anket midir? değilse niye içinde anket kelimesi bulunmakta?
4.anket yapmak zevkli midir?
5.anketör olmak ister misiniz?(brüt ücret/asgari ile eşdeğer+prim)

yazar cevapları

1.evet
2.evet
3.hayır.anket kokusu geliyor burnuma. yazar da alışacak. yakında bir anket sorusuna cevabıyla karşımıza çıkacak.
4.evet. hastasıyım.
5.o ücretle hemen!

(bkz: liseli yazarlara tavsiyeler)
(bkz: böyle başlığa böyle entry)*
tamam bu başlık size aşina geliyor ama sözlüğün iyiye gitmesi için kötü oylara katlanıp açtığım bir başlık bu. neyse...

malum yeni bir uludağ sözlük yazarıyım ve gözlemlediğim kadarıyla diğer sözlüklere nazaran uludağ sözlükte anketin fazla oluşu beni biraz rahatsız etti. halbuse uludağ sözlük kaliteli bir sözlük bunun farkındayız ama gün içinde dolan anketlere bakarsak yaratıcılıktan uzak gibi geldi bana. yaratıcı başlık açmaya çaba göstermek lazım sadece sizin için değil kendim içinde aynı durum söz konusudur.

tanım: uludağ sözlüğün üstün bir başarıyla aşması gerektiğini düşündüğüm imtihandır.. gazanız mübarek olsun efendim.
güncel Önemli Başlıklar