bugün

son olarak girdi çıktı yapan, iyi kötü kalabalıklık yaratan alimacgraw'ın da ayrılmasıyla derinleşen, bir süredir var olan açıktır.

işi gücü bırakıp gammazlık yapan ve gammaz listesine giren birkaç yazar ile giderilebilecek açıktır aynı zamanda. merak ile bekliyoruz.

bi de işin garibi insan düşünüyor, 271 tane entry nasıl gammazlanır diye... düşünüyor düşünüyor kafayı yiyor. sözlük formatına hakim olması lazım diyor insan, 271 diyor, vay anasını diyor, ali sami diyor. haydin bakalım.
(bkz: uludağ sözlük e moderatör alımı)
(bkz: liyakate dayalı moderatör atanması) vs (bkz: kadrolaşmaya giden sözlük moderasyonu)
acayip acayip başlıkların saatlerce sol framede kalabilmesinden anlıyoruz ki, artık ciddi bir sorun haline gelmiş açıktır.
(bkz: sefa uyumayın sefa)
yazarlar edep, görgü, namus, şeref, sözlükte eğlenmek gibi konularda sınırın nerde olması gerektiğini kestiremedikleri için 7/24 gözetim altında bulunmalılar. eee 7/24 sözlükte online olabilen adam yok. olsa moderasyona alacaklar hemen. böylece uludag sozluk teki moderator açığı da kapanmış olacak.
biri askere gitmiş, toplamda beş moderatörün sözlüğün ihtiyaçlarına yeteri derecede cevap verememesi durumu. normaldir. iki tane daha mod alırsın olur biter. gerrain ekşi de modluğu bırakmış diye duydum. transfer mi etsek, ne yapsak?
solda ki başlıklardan bazılarını görünce akıllara gelen durum.
Ya da yetersizliklerinden değil böyle iğrençliklere alet olduklarındandır.*
(bkz: allah a tecavuz etmek/#3475823)
kalifiye olanlar vardır ama devamlılık önemli olandır. bi ara sormuştum moderatörler maaş alıyo mu diye de gülmüştü herkes. madem ki uludag sozluk en çok takip edilen ikinci sözlük oldu, artık biraz daha profesyonel düşünmenin zamanı gelmiştir. yoksa yazarlar gibi canları istediğinde sözlüğe giriş yapacaklarsa ne anlamı kaldı yani. yazarların devamlı istim üzerinde olmaları gerekir ve seviyesiz başlıkların frame'e gelmeden silinmesi gerekir.

moderatörlerin çalışmamasından kaynaklanan açıktır.

(bkz: uludağ sözlük yan gelip yatma yeri değildir)

http://img177.imageshack.us/my.php?image=modjs2.jpg

(bkz: bu ne azim allahım ağlamak istiyorum)
(bkz: nerdesin be josef k)
yeni moderatorler sayesinde kapatilacak aciktir.
(bkz: dolduramassan doldururlar gülüm)
dün gece yaşananlardan sonra kesinlikle kanaat getirdiğim olay, eğer geceleri online olan bir moderatör yoksa sözlüğün geceleri kapanması daha iyi olur. hoş dün gece yaşanan rezilliğin sorumlularından biri çaylak bile olmamıştır. (bkz: 7th son of a 7th son)
meb'in 10000 sözleşmeli moderatör atamasıyla çözülecek olan sorundur...
güncel Önemli Başlıklar