1. 1.
  sol çerçevede sürekli rahatsız edici veya propaganda yüklü başlıklar açarak, karşı durana seovilik ve alaycı tutum ile baskıcı bir düşünsel küme oluşturmak suretiyle yükselen faşizmdir.

  kürt islam sentezi;

  türklük kavramına karşıdır; islamda cemaat kavramı vardır ve ulusların olmasını istemez. bu yüzden kürtlük kavamında bunu başarana kadar simbiyoz olarak yaşayacak ve hatta onu pompalayacaktır. çünkü balonu şişirdikten sonra patlatması kolaydır. ama 2000 yıllık türklük bilimci cemaat mevzusu için ciddi tehlikedir.

  atatürk kavramına karşıdır; çünkü atatürk elmalılı hamdi efendiye kuranı türkçeye çevirtmiş, ezanları türkçe okutmuştur. zinhar millet dinini gerçekten öğrenirse bu hacı hoca tayfasını çükünden tavana asar, asmıştırda zamanında. amerikan emperyalizminin canım kolu adnan menderes bunun karşıt propagandasını çok güzel yapmış ve türk insanının en hassas olduğu yerden tutarak karanlığına gömmüştür. diğer yandan atatürk'ün en önemli öğretileri türklük üzerinedir. kürtlük ve baskın islam için ciddi tehlikedir.

  bunun için bir takım propagandalar yürütülmekte ve düşünsel baskı uygulanmaktadır. hem kürtlük, hem islam kullanılarak bunun yapıldığı; aynı değerlere saldıranların ya dinci ya da kürt olmasından rahatlıkla anlayabilirsiniz.

  ve tabi düşünsel anlamda onlara yardım eden global sermaye ve emperyalizmin baş uşakları, içimizde görülmesi gereken en büyük vatan hainleri enternasyonalistleri unutmamak gerekir.
  3 -2 ... spiritus sancti