bugün

davos moderatörü gibi tiplerdir.

"one minutes" dedin mi duracak, "höt" dedin mi "göt" diyecek, abi çekecek * moderatör çeşitleridir.
içinde hakaret barındıran her başlığa eşit mesafede yaklaşabilen mod. birini silerken diğeri hala neden durmakta anlamış değilim.
beyninin yerinde bokmu var hakaretini eden yazara, $ikayet edilmesine ragmen 2,5 gun boyunca caylaklik vermemek, 'mal' diyen yazara aninda 10 gun caylaklik veren mod ce$itleridir.

(bkz: haydi abazan power)
küfreden yazarları kollarken insan gibi yazanları "silik" ya da "çaylak" yapma konusunda pervasız olmayan her kesimden moderatör çeşididir.
(bkz: podbot)

sempatizanları mutlu edecek mot şekli ,mümkünse 20-30 ahmaklığında counter botudur.. saçma sapan yazılarını ve provakatif yazılara izin verecek tek mod bu türdür.. bırakın hakaret, yasalara aykırı yazmak, terör propogandasını, elinize pompalı alıp saydırsanız bile tepki vermez çünkü..
onun savunmadigi seyleri yazmiyor diye entry leri silmeyecek, asagilama, kufur vb tarzda entry giren yazarlari cezalandirmasini bilecek ve akli selimle davranabilecek moderatordur.
oryantal moderatörün de dahil olduğu çeşitlerdir.

mod:entryinizi (şıkdım şıkdım) siliyorum sayın yazar.
yazar: canın (ohh yandan yandan) sağolsun modcuğum.
(bkz: amuda kalkıp entry giren mod)
sozlugun seslerini temsil edecek mod ce$itleri.

bakin mesela abazan arkada$larimiz kiz ayarlayan mod istiyormu$. aferin.

edit: hmm, ba$lik ba$imiza kalmi$. kim tarafindan? izam tarafindan. e haliyle. te$ekkurler info butonu.