bugün

ardından yağ satarım-bal satarım zirvesi yapılırsa tam nostalji havasında geçecek zirvedir.
(bkz: kumda oynamak)
sek sek rakıların vodkaların ıcılecegı zırvedır. dayanıklı dayanıksız yazar ayrımı yapılacaktır.
sek sek oyununda basarı gösterene bonıbon,tipi tip,balon hazır havalar ısınmışken de külahta dondurma ısmarlanacaktır.yanında da bir bardak ılık su hasta olmayalım diye...
katılacak herkese istenilen ebatlarda taş sağlayabileceğim zirve. yeter ki istensin. taşlar benden*
(bkz: uludagsozluk uzun eşşşşek zirvesi)
sözlükteki zirve çılgınlığını düşünürsek, katılan yazar sayısıyla beraber saatte bir sıra gelmesi mümkün olan zirvedir.
mekan olarak bizim site'deki çocuk parkını önerdiğim zirve. gayet ferah ve nezih bi yer. adamın akşama kadar seksek oynayası ip atlayası geliyor.
şükür sıra geldi dediğim zirvedir. zira bir avuç saçma'nın organizatör olması nedeniyle, kimseye sıra vermiyordur. *
seki görünce viski, vodka zirvesidir kesin diye düşündüğüm ama yanıldığım zirve. *
bir avuç saçma'nın artık cınımaya* başladığı zirvedir. ayrıca alaka açısından
(bkz: zirvedeyken sözlüğe girmek)
hemen ardından uludağsözlük uzun eşek zirvesi düzenlenecek zirve *. kırmızı merkep'i de aramızda görmek isteriz.
"yaşlanmışız be" dediğim zirvedir. sek sek nereye kadar. bu ruhu kaldırmıyor artık bu yaşlı beden.
flaş flaş flaş şok şok şok olay olay olay. polat alemdarın da "ulan seksek oynuyorsunuz bana haber vermiyorsunuz" diye sitem ederek katıldığı zirve. *
süper olay(dı). bir süre sonra pisti gençlere bıraksam da, bir daha olsa bir daha yaparım.
ilkini başlatan yazarın, sekizinci gidişinde* entrylerini silmesi nedeniyle entrylerin göt gibi ortada kaldığı, bir bok anlaşılmayan zirvedir.

yazarın notu: bu sefer yemezler.*
içinde birazcık da olsa insanlık olan yazarların sonuna kadar desteklemesi, desteklemekten ziyade aktif olarak katılması gereken zirvedir. zirveye katılmak isteyen yazarların bir avuç saçma'ya özel mesaj atarak isimlerini yazdırmaları rica olunur.*
48 saniye rötarla yettim dediğim zirvedir.

(bkz: zirvedeyken entry girmek)
gençliğinde sek sek sekerekten, bade süzerekten alemlerin kralı olmuş redwinemania'nın muhteşem oyunuyla devam eden zirvedir. aha yandım! sıra bir avuç saçma'da an itibariyle.
bir avuç saçma'nın wap'ı olmadığından mütevellit onun yerine ben entry giriyorum. söyle kızım; "redwinemania'nın birinci olacağı, benim onun eline su dökemeyeceğim kampanyadır" kampanya mı? "pardon pardon zirvedir" hah tamam.
"kaybedeceğini anlayınca çamura yatan insan modeli"ni canlı olarak gördüğüm zirvedir. hemen kaçtılar. oysa ki daha oynayacağıdık, arjen robben de geldiydi. 3.'süne artıkın.
bir avuç saçma'ya "sen kız olmayacaadın ki" diye çemkirdiğim zirvedir. "sen git baban gelsin" diyorum burdan. "aryen gel olm kavga var"
"yettim lan yettim" diyemeyerekten katılamadığım zirve. işim gücüm var. zile de basmayın pls, evde çocuk uyuyor.
aryen'in pileysıteyşın bahanesiyle korktuğundan dolayı katılmadığı kavgadır. aman zirvedir. cengaver gibi bi vandal mimar'ın bi bir avuç saçma'nın saçını çekmekten bitap düşmüşümdür. kopar kopar bitmiyor kardeşim amma saçınız varmış!
(bkz: delikanlı adam süt içmez)
güncel Önemli Başlıklar