bugün

uludag sözlük yazarlarından gönüllü destek olmak isteyen yazarlarla beraber yürütülücek olan bu organizasyonla toplanacak paralar sözlük adına deniz feneri derneği'nin hesabına elden aktarılacak ve normal zamanlarda hatırlayamadığımız ya da hatırlamadığımız arka sokaklarda varoşlarda aç yatan, aç gezen insanlara ramazan ayında insanlıktan nasibimizi aldığımızı gösterme çağrısıdır.

haydi sözlük bu sefer olacak...

bu organizasyona katılmak isteyenler özel mesajla bana ulaşabilirler.

yakın zamanda hesap numarası da verilecek olan organizasyona "yok kardeşim ben sana güvenmiyorum belki parayı yersin" diyen arkadaşlar içinde alternatif güzergahlar hazırladım buyrunuz deniz feneri derneği sayfasından yapınız bağışınızı gücünüz maddiyatının hangisine yeterse.

iki adet kumanya var;

1'i 25 diğeri 50 ytl tutarından inceleyeniz.

ayrıntılar için;

http://www.denizfeneri.or...icerik.asp?icerik=KUMANYA

bakabilirsiniz.
deniz feneri kampanyası olan uğraş. en başından bir organizasyon eksikliğini başka bir organizasyona yükleyerek uludag sözlük imajına zarar vermektir bu kampanya. doğru hali "deniz feneri ramazanda açlara kumanya dağıtıyor" olması gerekir.

elinde avucunda paylaşacak olanlar deniz fenerine doğrudan paralarını yatırabilir. bir şova alet edilmeden sadaka mı dersiniz artık yardım mı dersiniz iç huzura ulaştırıcı eylem mi, onu gerçekleştirebilir.

ama bu kampanyaya göre organizsyonda hiç bir fayda sağlamayan uludağ sözlük deniz feneri derneğinin kampanyasından rant sağlamaya çalışır gözükmektedir.

iş bu nedenlerden ötürü de kınadığım bir kampanya olmasına şaşırmamak, iki gram yardım olacak ona da balta vurmak istiyor dinsiz imansız yaftaları yapıştırmamak gerekir.
daha önce de söylendiği gibi isteyenler deniz feneri'nin internet sitesinden ya da iletişim yollarından herhangi birinden yararlanarak yardımlarını ulaştırabilir. zaten yapanlara ya da yapacak olanlara sözümüz yok, sadece ramazanda sakasını fitresini vermek isteyip de yer bulamayanlara aç insanları doyurarak onların halinden ders çıkarmaya yöneltmektir..

deniz feneri'nin kullanılma amacı ise ihtiyaç sahiplerini çok iyi bir şekilde tespit ediyor olmasıdır...

saygılar.
güncel Önemli Başlıklar