bugün

belli nedenlerden dolayı 1 senedir hemen hemen hiç düzenli müzik yapmayan bünyemin çıldırmasını engellemek amacı ile organize etmeyi düşündüğüm zirvedir.

Kadıköy'de belirlenecek bir stüdyoda yapılacaktır. Doğaçlama yeteneği olan müzisyen sözlük yazarları beklenmektedir. Minimum ihtiyaç bir bass ve bir elektrodur. Katılım maksimum 10 kişi civarı olmalıdır. Zira stüdyolar o kadar büyük mekanlar değillerdir. çok kişi girmek malesef stüdyo sahipleri tarafından hoş karşılanmamaktadır. Ancak talep fazla olursa "sen ne biçim adamsın, bize yer kalmadı, sikeyim böyle zirveyi" diyecek yazarlar için tekrar düzenleme olanağı da vardır, kimsenin hevesi kırılmayacak, hayvanlık edilmemeye çalışılacaktır.

saat, tarih, yer, ulaşım olanakları ve bilimum ayrıntı katılıma göre şekillenecektir. Katılım olmazsa zirve gerçekleşmeyecektir.

Katılım listesi;

double cross: davul.
chaotic good: vokal
rubniac: bass gitar
yılların verdiği profesyonel enstruman tecrübemle, nerde olursa olsun farketmez katılacağım zirvedir..

aysel gurel : ıslık
kızım musette nin piyano ile katılacağı zirvedir.
tarihine göre elektor gitarımla orada bulunmaktan gurur duyacağım zirvedir.

blues mu jazz mı rock mı metal mi hieeyt?
Alternatif - grunge - blues tarzı olması düşünülen zirvedir. Arada metal tınıları ve sert riffler de yakalanabilir. Ortak reperatuar belirlemek imkansız olduğu için doğaçlama olayında sorun yaşamayacak müzisyenlerin katılması ekseriyetle önem arzetmektedir. aşırı sert ya da önceden çalışma gerektiren çok komplike şeyler haricinde herşey şahsıma uymaktadır.
çaylak olarak ben ney üfleyebilirim. çorbada benimde katkım olsun isterim.
beatbox yaparak katılabileceğim zirve. elimden bir o geliyor valla...
sözlük müzisyenleri müzik yapmayı sevmiyorlar düşüncesine sebep olma özelliğine sahip zirvedir.*
göbeğimle katılmak istediğim oluşum. zira çok iyi perküsyon yaparım. matite ve/veya submatite bulursam ordan iyi ezgiler çıkarırım. ben buyum. *
neyzen olarak katılabileceğim zirve.
Gereksiz olduğu gayet kişisel bir düşünce olan zirvedir. istemeyen gelmez olur biter şeklinde çok kısa ve pratik bir çözümü vardır. Sonrasında gerekirse içilecek sıçılacak, kadıköy barlarında soluk alınacaktır, devamı da düzenlenecektir.
istanbulda olsaydım klavyemle iştirak edebileceğim zirveydi.
ancak istanbulda oturmuyorum.
ve alet 22 kg öküz ölüsü gibi ağır.
katılan uuserlara benim için de çalın demekten başka yapacak bir şey kalmadı.
güzel bir zirvedir. lakin bir müzik aleti çalmayı bilmememden dolayı uzaktan gönül sesimle katılacağım zirvedir. ha iyi diz çalarım. repertuarım ama dede efendi'den oluşmakta. ihtiyaç olursa gelirim.
hangi stüdyoda olacağı ve tarihinin kesinleşmesini beklediğim zirve.
stüdyo olarak kadıköy-soundcheck'in düşünüldüğü zirvedir. ilgi beklemektedir. katılıma göre netleşmeye devam edecektir kendisi.
mr. piano gibi bir stüdyoda, daha rahat yapabileceğiniz zirvedir, ses sorunu yasamaz, sıcaktan pismez, iki saatine 30 ya da 40 ytl verirsiniz. -iki saat çalmam lan sana noluyor lavuk derseniz, tesekkür eder, iyi günler dilerim.
bursa etabı için temel atma töreni gerçekleşmiş zirvedir.

(bkz: zirve butonu)
(bkz: bursa doğaçlama müzik zirvesi)
güncel Önemli Başlıklar