bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    halı saha maçlarına yeni bir hava katmak amacıyla yapılacak olan 3'lü turnuvadır. kesin tarihi belli olmamakla beraber kasım ayı içerisinde yapılacaktır. takımlar sözlükte ki galatasaray, beşiktaş ve fenerbahçe taraftarlarından kurulacaktır. galatasaraylı yazarlar isimlerini bana, beşiktaşlı yazarlar montajelemanina, fenerbahçeli yazarlar yawuz'a pm ile* yazdırabilirler.
    ... max cady
  2. 2.
    turnuvanın yapılmasında ki amaç kesinlikle ayrımcılık yapmak değildir, eğlenmekten başka herhangi bir gayemiz yoktur. yaptığımız halı saha maçlarından sonra bu maçlara ayrı bir hava katmak düşüncesiyle ortaya çıkmış bir düşüncedir. diğer takım taraftarları da istedikleri takımda bu turnuvadya katılabilirler. tek isteğimiz maçların centilmence geçmesidir. kaybeden takımdan birşey eksilmeyecek, kazanan takıma da birşey eklenmeyecektir. ayrıca isteyen arkdaşalar bu turnuvaya izleyici olarak da katılabilir ve turnuvadan sonra yapılacak sohbet amaçlı gezide yer alabilirler.
    ... max cady
  3. 3.
    ikinci dönem kayıtlarına denk getirilmesini istediğim turnuvadır. bu turnuva da ben olmazsam yakarım sözlüğü. ama tek ben istediğme göre sallanmayacaktır.
    ... darwen
  4. 4.
    ankara nın neyi eksik diye düşündüren zirvedir. kıskandım vallaha, redwine yarın konuşalım bunu. organizasyon işini üstlenebileceğimdir.
    ... fewzi1907
  5. 5.
    galatasaray karmasında yer alıp, sarı-kırmızı renkleri gururla temsil edeceğim maç olacaktır. yırtıcı forvet nasıl olur herkese göstereceğimdir ayrıca. *
    ... don santino corleone
  6. 6.
    don santino corleone ye fenerbahce forması gıydırmek ıstedıgım transfer ıcın dıle benden ne dılersen macıdır.
    ... yawuz
  7. 7.
    "kefen giyerim o formayı giymem" diyerek fenerbahçe karmasında yer almayacağım turnuvadır. galatasaray karması için boş mukaveleye imza atmışımdır zira. * * *
    -1 ... don santino corleone
  8. 8.
    beşiktaş takımında mücadele edeceğim turnuvadır. kupanın mutlak favorisiyizdir.
    ... salca
  9. 9.
    galatasaray karması şimdiden 4 kişi olmuştur:

(bkz: burock_)
    (bkz: don santino corleone)
    (bkz: kelmajeste)
    (bkz: max cady)

diğer takım taraftarlarından henüz ses seda gelmemiştir ve galatasaray rakipsizliğini burada da göstermiştir.
    1 -1 ... max cady
  10. 10.
    "birisi galatasaray takımı mı dedi?" dediğim turnuvadır.
    ... anthrax
kapat