bugün

(bkz: agir gelen beyinleri keselim senligi)

ps: lan çok kaçak var bu sözlükte de he.
(bkz: geleneksel devedikeni sünnet şenlikleri)
(bkz: sünnet davetiyesi manileri)
pek talep görmeyen, şenlik sevmeyen sözlük yazarlarının yüz vermediği şenlik. yazık oldu.
sünnetsiz yazarları sünnet etmek ve aynı zamanda kaynaşmak için kaçırılmaması gereken şenlik.
muzip bir sözlük yazarı ile yapılacak pilav için tok karnına gidilesidir.

-hoca buyur
+yok ben tokum giri girdimde geldim
-ha ok bkz al o zaman
+ne me lazım girim silinir falan
-lan mod um ben bak çizerim üstüne ye işte
+ybsg
şenlik amblemi olarak nickimin kullanılacağı şenlik vatana millete hayırlı olsundur.

http://www.sempanze.net/icerik/resimler/buyuk/29.jpg
cocuklari korkutan sadist sunnetci olarak gorev alabilecegim toplu kiyim.. ehm solendir.

edit: necro bicagimi bilemeye basladim.
online: 4.991
günün başlıkları: 100.000
*
katılımın az olacagından sonuncu olması da muhtemel senlik.
cukmenistan'da yapılması gereken şölendir.
tavuklu pilav pişireceğim zirvedir.
pilavın içine herkesten bir parça ve biraz da sevgi katılası pilavların yeneceği şenliktir.
kizlarin ve zenci yazarlarimizin yogun ilgisiyle gerceklestiribilecek senlik.
-gördün mü july4th in kini ben göremedim de
+hihi mod olmus bir de öyle mi. **
sünneti beleşe getireceğim şenliktir. bir de kesilen kısımdan pilav yapıp elitist yazarlara ellerimle yedireceğimdir.
(bkz: kaçın sünnetçiler geliyor)
kemal özkan'ın arz-ı endam eyleyeceği ve at meydaninda yapilacak olan senliklerdir.
(bkz: kemal özkan ın birinci nesil sünnetçi olması)
(bkz: hanım koş oğlan kaçtı)
(bkz: gelmeyin lan üstüme ağaca çıkarım)
"açacak başlık bulamayanlara yol gösterelim, ellerinden tutalım şenliği"...daha manalı olur
sünnetçiler bayan olursa daha da bir anlamlı olur, çok şen şakrak geçer sünnet şenliğidir.
kirvem zall olsun.
sünnet işlemine geçilmeden önce gençlerimize hoş bir ambiyans yaratmak için petek dinçöz, seda sayan, gülben ergen, lerzan mutlu gibi ablalarımızın gelmesini tercih ettiğimiz şenliktir. zira kendileri sünnet acısını unutmak isteyen yazarlarımıza ideal kum torbaları olacaklardır.
- palta o elindeki ne abi?