bugün

göreceli olan hödö. (bkz: kime göre neye göre)
yazarları klon olmadıktan sonra herhangi bir problem yoktur.
(bkz: ambalaja bakma içine bak)
sözlüğü bilgilenme yeri olarak değil de piyasa yapma(!) amacı ile kullanan boş bünyelerin boş işleri. *
orjinali ekşi sözlük.

açılan başlıklar ve yazılan yazıların sözlük için pek hayırlı olmayışı günden güne artmaktadır. asıl olan sözlük yazarlarının seçiminde biraz daha itinalı olunmalı ve dikkat edilmelidir. çaylaklığı ordan burdan kopyalama entryler ile yapan yazarlar kendilerine klon ifadesini yaptırmakta toz kondurmazlar fakat açtıkları başlıklar ve ile sözlüğü çekilmez hale getirirler.

sonra nesiller arası çatışmaların başlaması ve yazar kişilerin kendi neslini savunamamsı acı verici bir durumdur.

klon olmak aslen kötü değildir ama bu kadar gelişmişken bokunu çıkarmak biraz sakıncalı bir durumdur.
evet klondur. klonluğunu kabul eder. hatta gurur da duyar. ekşi sözlük haricindeki sözlüklere bakınca kalitesi konusunda daha fazla bilgi sahibi olunur. hem unutulmamalıdır ki klonun da klonu vardır.
uludagsozluğun kurulum aşamasında da peşinen kabul edilmiş ve beyan edilmiş olan önermedir.

bu gerçeği değiştirme şansı sözlük kullanıcılarının elinde iken hali hazırda yeni nesil yazarlarda sağolsunlar açılan başlıklara girilen yorumlara bakıldığında da bir klon olmakdan bir adım dana öteye gidemeyecektir. açılan başlıkların çoğu bir başka sözlükten (ç)alıntıdır daha kötüsü entry giren yazar arkadaşlarımızın tarzlarıda başka yerlerden kopyalamadır. hal böyle iken tutupta biz özgünüz biz orjinaliz gibi çemkirmelerin zeytin çekirdeğini doldurmayacağı gün gibi ortadadır.
(bkz: uludagsozluk un klon oldugunu soyleyen klon)*
uludağsözlük bir klondur
çıkıp içine sıçmayan göt yoktur.
feci şekilde bir ek$i sözlük klonudur. yukarıda yazanların hepsi yalan olmakla beraber sadece uludağ sözlük yazarlarını bağlamaktadır. sitede yazanlar birinci dereceden el emeği göz nuru olup yürütülmesi durumunda iş bu kişi uludağ a tatile ıssız bir kulubeye davet edilecek 'ben içerdeyim gel canım' denilip uludağ gazozuna ilaç konmak suretiyle etkisiz hale getirilecek ve sonra ibreti alem için bilimum dağ hayvanatına yem yapılacaktır. ayrıca soğuk içilmesi tavsiye olunur ve bundan doğabilecek bir boğaz tahribatı durumunda bana ne denilir.
kimilerince, bütün nesnelliğine rağmen; hoş ve farklı bakış açıları sayesinde desteklenmeyen önerme. şöyle ki;

(bkz: uludag sozluk un aslında klon olmaması)
(bkz: ne dedim mahmut mu dedim)
su götürmeyecek olan gerçektir...
güncel Önemli Başlıklar