bugün

ileride sözlükten istenen alakasız istekler arasında görüleceklerin başında gelecektir.o kadar ünlü olacaz yani....
(bkz: şöhret olmak için sözlüğü kullanan yazarlar)
asiti kaçmış koLa oLacak sanırım...adına giriLen miLyonLarca entry...organ mafyasıda oLmuş...yakında teLevizyonLara çıkar...seni seviyoruz asit...yürü kim tutar seni...* *

(bkz: allah yürü ya kulum dedi)
(bkz: cirkin emeller)
(bkz: soguk bir gazoz icer misin yavrum)
(bkz: nuri alco) *
soran kişiye bir deneme entry si çekelimde başarılı olursa hemen ünlü yaparız diye verilecek cevap
bir tane mayolu fotoğraf ve gerekli bilgilerle başvurulursa değerlendirilebilir.
(bkz: uludag sözlük beni ekmek yap)
(bkz: uludağ sözlük beni kurabiye yap)

(bkz: unlu mamüller)
-sayın mederatör bunlar mayolu ve bikinili resimlerim..
- aha bunlarda entrylerim...
- yatak odanız ne taraftaydı...şu tarafta mıydı...*
referans ve hakkında bilgi alınacak kişi listesinin moderatörlere iletilmesi durumunda düşünülüp, taşınılması ve cevaben biz sizi ararız denilesi başlık ve konu-durum.
(bkz: sözlükten ünlü birinin geçmesi)
sözlüğün muhtemel cevabı şudur: sen beni ekşisozluk kadar önemli bir sözlük yap önce.

(bkz: emret komutanım)
(bkz: korkma da oku)
(bkz: pişman olmayacaksın)

önce uludağ sözlükten bir hesap alınır. ardından, çaylaklık yaftasını üzerinden atmak için eli yüzü düzgün 5-10 entry girilir. ki zaten, entry sayısı 10'u bulduğunda büyük ihtimalle yazar olunur. böylelikle ilk aşama başarıyla geçilmiştir. anlı şanlı bir uludağ sözlük yazarı ya da nam-ı diğer uuser olunmuştur artık.

gelin görün ki; bir sözlük yazarı olmanın verdiği gaz ve sanal alemin sağladığı sınırsız özgürlük yazar kişisinin aklını karıştırmaya başlar ufaktan. önce bir kaç ayar verme girişiminde bulunulur. ayar girişiminin, yeterli düzeyde ses getirmesi sağlanamazsa, böyle hafif polemik içeren, altında kapışılabilcek, şöyle ortaya yanar dönerli bir başlık açılır. işbu başlık, sözlüğü biraz karıştırmanıza ve az da olsa nickinizi, sanal kimliğinizi * sözlük ahalisine duyurmanızı sağlar.

sözlükte şöhret basamaklarını bir bir çıkmanın üçüncü aşaması olarak ise, kendi açtığınız ya da bir başkasının açtığı bol polemikli, kavgalı bir başlıkta, tilt olduğunuz, önceden gözüne kestirdiğiniz ve henüz sözlük içinde çeteleşme oluşumlarına karışmamış bir yazar seçilir ve ona laf sokulur. bu aşama daha çok, geniş bir habitat içinde başıboş, arkası sağlam olmayan * bir yazarın seçilip, ona saldırılması aşamasıdır. hedef yazar kişisine, önce başlıklarda saldırılır, ardından bu süreci yazar başlığında atışmalar takip eder. hele ki, biraz da arkanız sağlamsa * söz konusu yazar kişisini el birliğiyle tarumar edip, sanal bir linç girişiminden başarıyla ayrılırsınız.

ve son aşamaya gelinir. bunca zamandır yaptığınız çalışmalar ve ünlü olmak için giriştiğiniz çetin mücadele nihayet sonucunu verecektir. bol bol girilen polemik amaçlı, diğer yazarlara saldıran entry'ler moderasyonun adaletinin kılıcından * kaçamaz elbette. tek tek silinmeye başlar hepsi. işte bu noktada, son ve bitirici hamlesini yapar yazar kişisi. moderasyona isyan eder, laf sokar, giydirir vb. tabi, kendisine yönelik menfur saldırılara hiçbir zaman kayıtsız kalmayan(!!) moderasyonumuz da, yazar kişisini ben diyeyim 3, siz deyin 5 gün çaylak yapar. ne büyük bir cezadır ki bu, söz konusu yazar kişisi bu cezayı güle oynaya karşılar adeta. çünkü; nihayetinde o artık, sözlük içinde ve kendi tebaası arasında bir kahraman mertebesine yükselmiş, doğru bildiğini söylemiş ve paşa paşa çaylak da olmuştur. *

böyledir buralar işte, bir ceza unsuru olarak görülen çaylaklık, aslında yazar kişisini yücelten bir mertebe halini almıştır. ve nihayetinde, yazar kişisi anlı şanlı bir sözlük ünlüsü olmuştur. alem-i cihanın eziği, sanal alemin ünlüsü bir yazar daha kazanmıştır sözlüğümüz, hayırlı uğurlu olsundur.

edit: işbu entry ve içeriğinde tanımlanan tüm kişiler, kurumlar ve gizemli yazarlar tamamen hayal ürünüdür. * *
(bkz: sözlük bana albüm yap lan allahsız)
gözler önünde her daim yavşaklık yapan birisi vardır ve bunun pek çokları tarafından görülmesine rağmen şikayetci olanların gözünü boyamak için "ağlayan küçük çocuğa şeker veren teyze" gibi söz konusu kişiye 5 gün, 7 gün süreli çaylaklık cezası(!) verilir ve o canlı geri döndüğünde* gözüne birisini kestirir ve hücum...kaldığı yerden devam.

mod. tanır, yazar tanır, her daim karşısındakilere laf sokar, hakaret eder, aykırı gözükür ve prim yapar, yaptığını zanneder...

sanal kimliklerin rolü de televole kültürünü aratmaya başlamıştır.

normal hayatta bir s*kimden anlamayan, 2 tokat çaksan zırlayacak elin angutları, sözlükte yazar olup birkaç bin entry girince kendilerini bir b*k zannediyorlar. "bazıları"

bunun tanımı nedir.....aşşağılık kompleksi...

s*ktir git çay koy demek lazım bunlara...
(bkz: ulu sözlük unlu mamülleri)
- uludag sozluk beni unlu biri yap
- ne icersiniz? viski?
(bkz: nuri alco)
(bkz: omerhebelehubeleyepisgomer mpeg)
sozlukce " sen iceri gec ben geliyorum ! " diyerek karsilanmasi gereken arzu.
-uludag sozluk beni ünlü biri yap...!!!
+adın ne senin?
-esprimakinasi...
+git nickini değiştir öle gel bakarız...
(bkz: beni dee beni dee)
(bkz: sözlükle ilgili istekler)
(bkz: sözlükle ilgisiz istekler) *
sözlüğün üstüne hafif birşeyler giy cevabını vereceği istektir.