bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. ?.
    okuduğum kadarıyla diğer sözlüklere göre faaliyetleri çok daha fazla olan gençlik kollarıdır.

uludag sozluk akp kollarında yükselmek istiyorsanız karmanızın en fazla -200 olması gerekmektedir. karması sıfırın üzerinde olanlara ise casus muamelesi yapılmaktadır.

birbirlerini, nick altına 3 günde bir "harika üstadım", "yine ayar manyağı yapmışsın ortalığı mirim" şeklinde entryler girmek suretiyle gazlarlar.

vs..
    3 -3 ... moltisanti
  2. ?.
    seovi ile bir ilişkileri vardır. hayırlısı...
    4 -2 ... rage against the machine ulan
  3. 1.
    çok çalışkan kollardır.
    -1 ... buyuyuncekelebekolucam
  4. 2.
    (bkz: bursa nın sözlüğü de yeşil olur)
    1 ... nerde kalmistik
  5. 3.
    seovi ile ilişkileri stratejik iş ortaklığı olan kollardır. onlar entry girer seoviler okumadan eksiler. mensubu olan yazarların karmalarından durum daha kolay idrak edilebilir.
    1 -2 ... tu kaka bana
  6. 4.
    başkanlığını seovi'nin yaptığı kollardır. kolların kırılıp, yenin içinde kalması kaçınılmazdır.
    1 -2 ... tttddd
  7. 5.
    son zamanlarda yeni alınan yazarlar içinden stajyer alımları başlamıştır gördüğüm kadarıyla.
    2 -4 ... moltisanti
  8. 6.
    siyasi parti teskilatlarinda 12 adet baskan yardimcisi bulunur ve hepsi de bir birimin baskani olur.

madem teskilati kurduk ben ar-ge baskanligini aliyorum aranizda paylasin gerisini

Siyasi ve Hukuki işler Başkanlığı
    Teşkilat Başkanlığı
    Seçim işleri Başkanlığı
    Tanıtım ve Medya Başkanlığı
    Dış ilişkiler Başkanlığı
    Sosyal işler Başkanlığı
    Üniversite Başkanlığı
    Halkla ilişkiler Başkanlığı
    Eğitim Başkanlığı
    Ar-Ge Başkanlığı
    ekonomik ve Mali işler Başkanlığı
    Genel Sekreterlik

bi de baskan secersek tam olur.grand olmaz zira kendisi memur.*
    2 -1 ... olurmuuu
  9. 7.
    başkanlığına enderun sevgilerin aday olması gereken teşkilat. ben kadrolaşmadan sorumlu müdür olmak istiyorum.
    2 -1 ... tu kaka bana
  10. 8.
    kömür dağıtıcısı olmak istediğim kollardır. en azından sıcacık odamdan insanlar hakkında atıp tutmamış olurum. kimlerin nelerle mücadele ettiğini gözleriyle görmeden götünden sallamaya bayılan birileri gibi takılmam.

edit: 5 milyon ytl yattı hesabıma. hadi başlayalım çalışmaya.
    2 -5 ... yavuzum