bugün

Hayir yani siteyi iliski sitesi gibi kullanacaksaniz bunun ustune anket baslatalim falan dedim, Bundan sonra testesteron seviyeleri ergenliklerinden oturu tavan yapmis anne bodrumunda kuduran boyunsakalli yazarlarin gece vaktinin ve hayatlariyla hic bir sey yapmamalarinin, basarisizklarini, anonim olarak yavsayabilecekleri tek yer olarak uludagsozlugu bulduklarinin kaniti olarak bundan sonra bu baslik altina, sozlugu izdivac programina ceviren acinasi varolussal bunalimda acilimis basliklari koyacagim.

Burayi baya dolduracagim zamanla, o suphesiz. birazdan yatacagim ama. Simdilik su kalsin.

(bkz: uludağ sözlük evlenilecek kız listesi)
(bkz: kızlar ilgi gösterince yüz vermiyor)
(bkz: ilk buluşmaya elinde kakaolu sütle gelen kız)
(bkz: hoşlanılan kıza açılıp babayı almak)
(bkz: kızlar uyumuş artık entelektüelleşebiliriz baylar)
(bkz: kaslı olmayan erkek yakışıklı olamaz)

Bunlar sadece yenilerde bir kac saniye goz gezdirerek bulduklarimdi.
dışarıda herhangi bir kıza yanaşamadıkları, muhabbet kuramadıkları için buradan medet uman asosyal sürüsü yüzünden sözlüğün geldiği durum.
Beğendiklerimizi sağa mı kaydırıyoruz, ne yapıyoruz ?

Açık konuşayım, ben buraya girdiğimde amacım kafa dağıtmak oluyor. illa yazdıklarımla ilgili mesaj atanlar ya da benim mesaj attıklarım oluyor, bir sohbet dönüyor, buluşmalar oluyor ama amaç karı düşürmek değil...
Böyle bir şey mi var lan.

(bkz: cinsel seks sözlüğü)
ilişki derken ; böyle düşünen birine hak vermek lazım.
Beyin de bir organ pipi de bir organ.

Burada tartışacak konu-yaklaşım, kişinin bu düşüncenin doğmasına neden olan organının hangisinin olduğu ve hangi organı ile düşünüp hareketlerini biçimlendirdiği durumdur.

Eğer pipisi ile düşünüyor bu durumun biçimlendirdiği hareketler ile sözlüğe yaklaşıyor ise
Uludağ sözlük ilişki sitesidir ve kesinlikle elinde kalmıştır.
Malum, vermeyince "orospu" verince "manita" olma durumu.

Beyni ile düşünüyor ise; bilmek, bilgisini geliştirmek ve paylaşılan bilgiden yararlanmak maksadı ile takılan biri için de Uludağ sözlük ilişki sitesidir.
ilişk-iletişim bilgi açısından...