bugün

uludag sözlüğün son günlerdeki haleti ruhiyesinin göstergesidir.fetullah gülen ve saz arkadaşları yeni şakirdler yetiştirmek için sözlüğü kullanmaktadırlar.
yakında tamamen formatının bu şekilde değişeceği sözlüktür. sözlüğe griştede bismillahirrahmanirrahim başlığı gösterilmelidir.

(bkz: sözlüğe bir haller oluyor)
(bkz: sözlüğe girmeden abdest alın)
ateistleri rahatsız etmiş gibi görünüyor. herkes birilerinin istediği gibi hareket etmek zorunda değil. dinsizlik ve kültürsüzlük sözlüğü olmasından daha iyidir en azından her kafadan çıkan ses yayınlanıyor ekşi gibi taraflı değil.

(bkz: benim gibi olmayan boktur)
(bkz: sevisirken motor yagı kullanmak) gibi konular varken hic bir zaman olmayacaktır.
(bkz: genc yazarlar tedirgin)
(bkz: zall in aslinda haluk dede olmasi)
(bkz: forum degil sozluk)
Aslında, sözlükteki fettullahçı takımıyla, anlaşmaya gitmek gerektiğini düşünmekteyim.Sabah namazına müteakip, şakirtler girip kendilerini bilgilendirsinler,bizde öğlenden sonra girip hayatı paylaşalım.
(bkz: I have a dream)
onların inandıklarına inanmayanları patetes dinine mensup sanan insanların toplandığı sözlüktür.

abdestsiz ziyaret edilmemesi gereken sitelerdendir.
Yeşil, çok yeşil bir site haline gelmiştir. hafifçe özgür düşüncelere eksi oy atan bir şeriat topluluğu oluşmaya başlamıştır. ileride çok büyük sorunlara yol açıcaktır. başlığı açan arkadaşa teşekürler.
sozlugun acildiginda beri oldugu seydir.

uludag sozluk her zaman fetos fun clubligini yapmistir yapisi geregi.
çok ilginç bi durum başlık açılıyor ve başlıkta din kelimesi o başlıkta yeni gelin gibi duruyor. olmuyor yani.ayıptır.
cinsel çerikli başlıklar açmak ve entry girmek varken, din ve-ve ya siyasetle ilgili başlıkların açılmasını abesle iştigal görüp, gereksizliğinden dem vuran yazarın, sitem ettiği başlıktır. iş bu yazarlara özel ; * * *
cinsel içerikli başlıklardan rahatsız olmayan insanları dini içerikli konuların rahatsız etmesi sonucu ortaya atılmış iddiadır. evet hakkaten birilerinin zoruna gitmiş...

edit: aha zoruna giden bu sözlüktenmiş. neden yanılmadım diyorum ben de. *
güncel Önemli Başlıklar