1. 1.
    karantina sürecini bahane edenlerin olayın inandırıcılığını arttıracağı gerçeği ile kapışır.
    ... robert porter
  2. 2.
    Yeri gelir, harbi harbi yalnız kalırsın.
    Yeri gelir, kalabalıklarda yalnız kalırsın.
    Yeri gelir, hiç kimse anlamaz derdini, bilmez nedenini o yalnızlığın, eh, yine yalnız kalırsın.
    Bazen de yeter sana o yalnızlık, o yanındadır çünkü, kokusu yeter, gülüşü yeter, delirdim mi dersin, senden uzaktadır, ama her yerde onu görürsün işte.
    Beyninde, hücrelerinde, kanında o dolaşır.
    Eh, yalnızsındır da, yalnız değilsindir işte.
    Bırakır da o seni, bırakmaz işte.
    Böyle arafta gidersin, gelirsin, belkide durduğun yerde saymaya devam edersin.
    Ama yanındadır işte o, yanındadır.
    ... coldeki mecnun
  3. 3.
    Yalnız olmasak burda ne işimiz var bremin?
    2 -1 ... sosyalist ceyda
  4. 4.
    Ben yalnız değilim misal bi fotoyu çeken biri var ama yalnızlığı özlemiyor değilim aq. Neyse bu kediye metres düşer mi sizce?
    uludağ yazarlarının yalnız olduğu gerçeği
    2 -3 ... serefsizimbenmaklimagelmisti
  5. 5.
    Katildigim ve onayladigim realitedir. Sapına kadar yalnızım bizimde kaderimiz böyleymiş.
    2 ... gurbetci adam
  6. 6.
    buraya yazabilen hiç kimse yalnız değildir.

yalnızlık; yalnızlığını dile getiremeyecek kadar yalnız olanlar için geçerlidir.
    2 ... kusturulan usta
  7. 7.
    gerçekten mi? gerçekten siz de yalnız mısınız?

sevindiren gerçeklik. biraz daha iyi hissetmeme vesile olan gerçeklik.

sizin sayenizde ben, artık o kadar da yalnız değilim. teşekkürler.
    3 ... 13 yildir tirsagim
  8. 8.
    herkes için doğru olmadığından, totalde yanlış olan önerme.

yalnızlıktan değil, sürekli pc başında işim olduğundan sık sık sözlüğe giriyorum mesela. hatta sekme açık duruyor genellikle. şu koltuktan kalkıp insan içine karışmaya vakit bulduğum her an konuşabileceğim insanlarla dolu etraf; evde olsun, telefonun diğer ucunda olsun... sanal ortamı her zaman yalnızlıkla bağdaştırmamak lazım.

gerçekten yalnız hissedip gelenler de var tabi. onların da ALLAH yardımcısı olsun diyelim.
    7 ... meja