1. 50.
  Yalnız olmadığımı düşünüyorum o yüzden yazıyorum. Meşgul insanın buraya vakti yokki burda olanlar biliyorum ki benim gibi isim vermeden paylaşmayı seven kitle...
  2 ... bivarbiyokoldu
 2. 49.
  Böyle absürt saçmalama olayı falan gerçek kimlikle yapamam yani, burda kim bilecek kafana göre yaz saçmala.
  ... napacuhh
 3. 48.
  Kafa dağıtma rahatlama ve ciddiyetsiz ortamın verdiği rahatlık.
  1 ... sualci
 4. 47.
  O Klasik geliş sebebimiz: google da tanım ararken denk geldik işte uludağ sözlük müş. Sene 2012 Kayıt olduk. Baktık ortam güzeldi. Yazdık. Hani bir kahvehaneye alışırsın ya hep aynı kahveye çıkarsın. Orada arkaşların vardır birlikte okey oynarsın yada muhabbet edersin, bu da yaklaşık öyle bir şey işte.
  3 ... gazeloglu
 5. 46.
  Fikirlerimi anonim bir şekilde yine kendim gibi anonim kişilerle paylaşma özgürlüğümün olması en önemli sebebim. Özgürlük kısmı biraz çelişkili aslında zaman zaman kafalarına göre çaylak attıkları da oluyor ama olsun zaten hayatın her alanında çeşit çeşit haksızlığa uğrayan birine sanal bir ortamda geçici süreli verilen yazamama cezası pek de koymaz.
  Onun dışında burayı biraz da günlük gibi kullanıyorum. Hemen her gün yaşadığım sikimsonik olayları anlatıp, duygu ve düşüncelerimi dışavuruyorum. Duygularım genelde isyan içerikli oluyor ama idare edin artık. Günlük her ne kadar kişiye özgü de olsa onu muhakkak tutan kişinin çevresindeki meraklılardan biri bir şekilde ondan gizli okuyacak kaçarı yok. Ben de kimliğimi belli edip de yazdıklarımı herkesten saklayacağıma, anonim bir şekilde yüzlerce insanla paylaşıyorum. Hem insanların okuması olumlu veya olumsuz değerlendirmeleri, aynı şekilde olumlu ve olumsuz yorumları, eleştirileri, küfürleri de iyi geliyor.
  Her ne kadar hatrı sayılır bir arkadaş çevrem olsa da hepsiyle belli bir mesafede yürütüyorum ikili ilişkilerimi buraya en özelimi döküyorum sözlük değerimi bilin amk.
  4 ... b e n d e n a d a m o l m a z
 6. 46.
  Alışkanlık oldu gerçekten. 13 değil ama 8 yıl da 8 yıldır yani.
  1 ... kurmay albay
 7. 45.
  alışkanlık bende de oldu. mükemmel ötesi süper bir şey, teşekkürler abberline.
  2 ... anotheeer
 8. 44.
  Alışkanlıktır. 13 sene olmuş her türlü yanlışa ve trolle rağmen alışmışız işte.
  5 ... elmander vs kewell
 9. 43.
  Çok saçma bir sürü başlık olsa da bazı başlıklarda bazı duygularımı açıklama imkanı bulabiliyorum, bu yüzdendir.
  2 ... sorunluadam
 10. 42.
  ekside yazamamaktir.
  3 ... 81tw15e