1. 1.
  Canım sıkılıyor
  içimi döküyorum
  içimi dökerken beyin fırtınası yapıyorum

  Bir de sildiğim entryler var
  Asıl mesele onlar.
  3 ... lactea via
 2. 2.
  Genel anlamda yazdıkça rahatladığım için ama bu akşama özel sövdükçe rahatladığım için.
  3 ... neverwantanyhopetofuckingworld
 3. 3.
  Fazla uzatmamak gerek.
  Satırlarca yazıp aşağıdaki entrylere gitme isteğini söndürmeye gerek yok dimi.
  Paylaşmak için buradayım.
  Ya bilgimi yada derdimi.
  1 ... problem solver
 4. 4.
  can sıkıntısı.
  1 ... ekmekspor
 5. 5.
  herkesin derdi farklı. benim derdim biraz kafa dağıtmak.pek çok şeyi yarıda bıraktım ya da onlar beni bıraktı.burayı da yakında bırakıcam gibi.en başta sahtesin instagram filtreleri gibi ve de hayat gibi yoruyorsun.hayatın koşuşturmacasından, kavgasından, gürültüsünden kaçıp sana geliyoruz.bakıyoruz heryer saçma sapan nefret kusan entryler ile dolmuş.insanı gereksiz yere sinir stres etmeye ne gerek var.

  biz ağlayarak doğduk bari gülerek ölelim be sözlük.
  2 ... radyoaktif fasulye
 6. 6.
  gündemi takip etmek, geyik yapmak, bazı konular hakkında fikrini dile getirme isteğini yerine getirmek.

  Siz eksilemeden önce sunu da belirteyim; zaman zaman karı kıza yazmak evet ama bu artık çok içimden gelen bişey değil. Sözlüğe girdiğimde 25 yaşındaydım o zamanlar istek oluyordu ama 32 yaşına gelince işler biraz değişiyor. Piç erkek modum bitti artık çok sıkıcı bir insanım.
  1 ... good luck with me
 7. 7.
  Aga yazcak başka yer bulamadım.
  1 ... aybanabiseyleroluyoayol
 8. 8.
  Site zemini beyaz. Üst ve alt çerçeve butonlar nicname ler v.s. mora yakın mavi. Hemen alt çerçeve kırmızı. Ara hatlar ve alt zemin soluk gri. Yazılar da siyah. Ondan.
  2 ... gazeloglu
 9. 9.
  yazmak, sözcüklerle girişilen bir tür varoluş deneyimi. sıkıntılı, sorunlu, önüne konan ve dikte edilen yaşam kipleriyle uyuşmayan, yani derdi olan "ben"lerin, dertlerini ifade etme ve paylaşma isteği.. belki bir tür boşunalık. belki de kimsenin böylesi bir paylaşıma gereksinemi yok. yazan ben, kendini kandrmakta. ya da nerede ve kim olduğu bilinmese de "ötekine", daha doğrusu bir benzerine ulaşma umudu yazmak. böylelikle korkutucu ve delirtici mutlak yalnızlıktan kurtulabilmeyi, çoğullaşabilmeyi umut etme, hiçliğe bir çığlık gönderme iradesi belki de. çünkü her çığlık, korkunç bir sesleniştir aslında.

  ya da siktir et; memeler.
  10 -1 ... rockonbaby
 10. 10.
  Valla rahatlama sebebi diye düşünüyorum. Sözlerimizi kimse dinlemiyor belki böyle bir platformla dinleriz, dinletiriz aforizması işte. Çoğu zaman saçmalıyoruz ama duyguları da es geçmiyoruz işte. Amaan neyse ne işte kimin umrunda ki.
  13 ... kale3112