1. 1.
    Canım sıkılıyor
    içimi döküyorum
    içimi dökerken beyin fırtınası yapıyorum

Bir de sildiğim entryler var
    Asıl mesele onlar.
    3 ... lactea via
  2. 2.
    Sevgililerim bir tek burada yok.
    4 -4 ... sapnu puas
  3. 3.
    Genel anlamda yazdıkça rahatladığım için ama bu akşama özel sövdükçe rahatladığım için.
    3 ... neverwantanyhopetofuckingworld
  4. 4.
    Fazla uzatmamak gerek.
    Satırlarca yazıp aşağıdaki entrylere gitme isteğini söndürmeye gerek yok dimi.
    Paylaşmak için buradayım.
    Ya bilgimi yada derdimi.
    1 ... endless pain
  5. 5.
    can sıkıntısı.
    1 ... fakat muzeyyen bu derin bir tu
  6. 6.
    herkesin derdi farklı. benim derdim biraz kafa dağıtmak.pek çok şeyi yarıda bıraktım ya da onlar beni bıraktı.burayı da yakında bırakıcam gibi.en başta sahtesin instagram filtreleri gibi ve de hayat gibi yoruyorsun.hayatın koşuşturmacasından, kavgasından, gürültüsünden kaçıp sana geliyoruz.bakıyoruz heryer saçma sapan nefret kusan entryler ile dolmuş.insanı gereksiz yere sinir stres etmeye ne gerek var.

biz ağlayarak doğduk bari gülerek ölelim be sözlük.
    2 ... radyoaktif fasulye
  7. 7.
    gündemi takip etmek, geyik yapmak, bazı konular hakkında fikrini dile getirme isteğini yerine getirmek.

Siz eksilemeden önce sunu da belirteyim; zaman zaman karı kıza yazmak evet ama bu artık çok içimden gelen bişey değil. Sözlüğe girdiğimde 25 yaşındaydım o zamanlar istek oluyordu ama 32 yaşına gelince işler biraz değişiyor. Piç erkek modum bitti artık çok sıkıcı bir insanım.
    1 ... good luck with me
  8. 8.
    Aga yazcak başka yer bulamadım.
    1 ... aybanabiseyleroluyoayol
  9. 9.
    Site zemini beyaz. Üst ve alt çerçeve butonlar nicname ler v.s. mora yakın mavi. Hemen alt çerçeve kırmızı. Ara hatlar ve alt zemin soluk gri. Yazılar da siyah. Ondan.
    2 ... gazeloglu
  10. 10.
    Yalnızlık ve can sıkıntısı...
    2 ... sorunluadam