bugün

Sınırsız başlık açma, sınırsız entry girme, galeriye istediğin fotoğrafı ekleme, kızlara istediğin saatte pm göndermek... gibi güzel imkanlardır.
Yazma imkani.
Bana 1 hafta yaz 1 hafta kış tatili veriyor zall.
içinizdeki öküzü, davarı, amsalağı dışa vurma özgürlüğü.
Galeriye şehvetli fotoğraf atma imkanı benim hoşuma gidiyor.
yazar+yetkili maaşıdır. her ay başı fazladan 3500 lira iyi geliyor bu hayat şartlarında.
o resimlere bakıp asılma imkanıda benim hoşuma gidiyor.

ruhumuz nasıl fakirse artık düştüğümüz hallere bak aq.
insanlıktan umudu kestirme imkânı.

bazı başlık ve entrylere bu konuda teşekkür mü etmeli, küfür mü etmeli bilemedim şu an.
(bkz: olmayan imkanlar)
Bana sunduğu en büyük imkan, "Rabbim bunu da insan diye yaratmış" şeklinde düşünmemi ve halime şükretmemi sağlıyor.
Maalesef artık doyurmayan imkanlardır.
Çünkü sözlüğe hiçbir yeni özellik eklenmiyor.
Mesela instagram bile reels gibi yeni özellikler ekliyor kendine.
Ama burada aynı tas aynı hamam.
Ne bileyim, nickin üzerine tıklayınca görüntülü konuşma veya fm radyo özelliği gibi şeyler yapılabilir.
Ayrıca Zaten yaz mevsimi. Deniz kenarında, Uygun bir yerde günlük ev kiralayıp, kızlı erkekli takılabiliriz.
Sözükte Kaç tane üniversiteli kız bana yazdı özelden. Burada Erkekler hiçbir organizasyon yapmıyor yaaa! falan diyorlar.
Mastürbasyon yapmak istediğim zaman hiç dolanmadan direkt buraya geliyorum. Vpn gibi şeylerle uğraşmama gerek kalmıyor. Bence müthiş imkan.

Beybi!
12 kişi falanız zaten, ben arada gidip geliyorum sayı eksiliyor.

Öyle süper imkanları var, arada gidebiliyorsun. Gelince kimse kardeşim hop sen nereye gidiyorsun demiyor.
Migros'ta alışveriş yaparken Uludağ sözlük yazarıyım diyorum önce migros kartımı soruyorlar sonra da indirim yapıyorlar.
uludag sözlük yönetiminin sunduğu imkanlardır.

Organizasyon isteyenler için ben ağırlarım. Konum şura;

görsel

Ne yapılabilir?

Uygun fiyata tekne bulurum günlük, 80-120 kişiye kadar.

Yine uygun fiyata paragliding imkanı ayalarım. Misal 500 lira , tahminim 150-250 arasına ayarlarım sayı çok olursa.

Arsa kendimin bi bungalov evim var, bahçe'de çadırda kalırsınız ve/veya köyden taş ev ayarlarım günlük 1500'e filan, 6-8 kişi konaklayabilir! Havuz/jakuzi/sauna dahil! Normal fiyatı 2500'den başlar!

Sanat kampı komşu, konser olursa ucuza girilebilir.

Türk gecesi ayarlayabilirim.

Retaurantlar tanıdık uygun fiyattan yeme içme imkanı sağlayabilirim.

Yine uygun fiyattan atv safari ayarlarım, at turu ayarlarım, fayton ayarlarım, köy kahvaltısı ayarlarım.

Şarkı söyleyebilen varsa konser organize edebiliriz vs...

Göceğe gidip bill gates'in teknesine sızma ayarlarım! Bildiğim kadarıyla burlarda. Zall'la buluştururuz destek isteriz.