1. 1.
  başlıkların hiç hareket etmemesi sebebiyle farkedilen olay.
  yıllardır burada olan ben ve benim gibi yazarları tenzih ederim. Ciddi bir kesim ekşi sözlüğe geçiş platformu olarak görüyor burayı ve kaliteyi düşürüyor. Ekşi zannedildiği gibi über bir yer değil. uludağ sözlük yıllardır duruşunu bozmamış bir sözlük olmakla birlikte, git gide yazar kaybeden bir yer oldu. Nerede o eski arkadaşlarım? ne kadar gülüp eğlensek de durup düşününce insan üzülüyor.

  halbuki bendeniz burayı seksi ayak başlıkları ile doldurmayı da bilirdim.

  iyi günler efem.
  2 -1 ... trollolmayakararverenworm
 2. 2.
  az entry girilmesine dert yanacağinıza biraz emek verip bol bol entry girin sizde. sırf ben tek başıma haftalik 800 den fazla entry giriyorum. daha ne yapayım.
  1 ... yazar cizer34
 3. 3.
  iyi geceler sözlük başlığına entry girmek ile sözlüğe katkıda bulunuluyorsa, hiç entry girmem daha iyi. + karmanın da - karmanın da hakkını vererek entry girin. Biz de biliyoruz iyi bayramlar diyip 99 fav almayı. çok entry de önemli fakat kaliteli olması çok çok daha önemlidir.

  çoğu yazar tarafından farkedilen olay.
  ... trollolmayakararverenworm
 4. 4.
  Yeni geldim ama sözlük bitmiş. Bence zall'ın umurunda bile değil. Adam parasına bakıyor.
  ... olgun kadinlardan hoslanirim
 5. 5.
  --spoiler--
  + karmanın da - karmanın da hakkını vererek entry girin. biz de biliyoruz iyi bayramlar diyip 99 fav almayı. çok entry de önemli fakat kaliteli olması çok çok daha önemlidir.
  --spoiler--

  lan profiline girdim baktım az önce girdiğin on entryden 5 kadari forum/chat tarzı ve entry üstteki entrye yanıt niteliğinde

  sen daha sözlük formatını kavrayamamışsın gelmiş burada zırlıyrosun yok o başlığa entry girilmez yok buna girilmeli he yavrum he önce bir formatı oku ezberle gel senin gibi formattan bir haber olanlar bitiriyor sözlüğü muhtemelen senin hiç okumadığın o formatı ben yüzlerce kez okudum. entrylerimin de niteliğini son girdiğim entrylere bakarak sorgulamışsın yargılamışsın siyaset ve doğa başta olmak üzere benim birçok konuda nitelikli entrym vardır. neyse seninle tartışmaya bile deymez formatı oku öyle gel.
  ... yazar cizer34
 6. 6.
  forum/chat tarzda entry giriyorsun diyip forum/chat tarzda entry giren yeni yetme yazarları kızdırmışız anlaşılan.
  formatı milyon kez okuyan ama bir türlü kavrayamamış yazarımsı hala tanım yapmadan cevap niteliğinde entry girmiş. e bize de gülmek düşer. kalitenin bu kadar düştüğünü tahmin etmemiştim.

  online yazar sayısının azlığı sebebiyle gerçekleşen olay.
  ... trollolmayakararverenworm
 7. 7.
  okuduğunu anlamayan nesle aşına değiliz.
  rumuzumu okuyabilen her kişi neyin ne olduğunun farkında ve karmama bakan kişi neyin ne olduğunun farkında.
  robot gibi entry yazan botlar daha okumayı çözememiş.
  yazık.
  tanım girilmesi bile ilginç gelmiş botumuza. ne diyelim, hayırlı forumlar genç adam.

  kalitenin düştüğünün göstergesi olan olay.
  1 -1 ... trollolmayakararverenworm