1. 1.
    bir eylül akşamı, yıl 2010.
    fekat oldukça çalkantılı bir ilişkimiz var. ayrıl barış, lastik oldu.
    yine de severim.
    6 ... cankenariolsun2
  2. 2.
    lisedeyken tanışmıştım. Nasıl olduğunu tam hatırlamıyorum.
    ... joya
  3. 3.
    Eski bir kız arkadaş, “gel uluda yazalım” dedi, kırmadık. Kendisi gideli seneleri devirdi, biz hala buralarda saçmalamaktayız.
    2 ... serenity painted death
  4. 4.
    Hiç hatırlamıyorum desem?
    2 ... depozitolupetsise
  5. 5.
    Hiç ama hiç hatirlamiyorum.
    Yillar oncede buradaydim.
    Sanirim ekşide yazarligim onaylanmayinca
    Incide ki laçka ortami gorunce

Uluda ki dengesiz ortam daha eğlenceli veya cekici olarak cekilmez gelmisti.

Yildiz tilbenin 5 bilinmeyenli cumlelerinden kurdum.
    1 ... haklisindenizz
  6. 6.
    yıl 2006 yanılmıyorsam bruker bahsetmişti de bugün kullandığım nick o zaman ki nick değil. zibidi sözlük vardı çoğu buraya geldiler.
    ... rootz
  7. 7.
    Bir hocam vardı yani ders alırdim ondan.
    Neyse ben bunu stolklarken facebook ( o zaman fb vardi) uludağı gördüm.
    7 ay falan uzaktan uzaktan siteyi okudum.
    Evet bütün leş başlıkları ders aldığım Hocamın yazdığını sanıp pü allah belanı versin pislik herif diyerek okudum.

Sonra üye oldum. Hatta mesajlaşmanın öcü gibi korkunç bir şey olarak bildiğim dönemdir yani o dönemler. Bundan 5 sene öncesi işte.
    Hic unutmam nick altı yazmışlardi işte hosgelmış inşallah kiz yazardır falan diye.

Heh bana ilk mesaj atan bir çocuk vardı bak hala unutmam. Çocuk aralıksız 3 gün boyunca bana nick altını tarif etti de ben anlamadım. Evet nick altının yerini bile bilmiyordum. Saflığa gel.

intihar edicem diyordu o vakitler.nasil korktum nasıl ağladım anlatamam. Piç adam beni korkuttu.
    Halbuki hiç görmemiştim gerizekalıyı.

Yaa var yaa bendeki saflık cümle aleme yeter vallahi.
    Sonra bu saf Sözlükten anlamayan hatun ekşinin de iTÜ Sözlüğün de en popi yazarı oldu.
    Hey yavrum hey.

Şimdi geriye döndüm Kürkçü dükkanına.
    Başladığım yere.

Ne varsa ilk göz ağrımda varmış.
    Uludağ Sözlüğü bu şekilde tanıdım yani.

Koskoca mazi canlandı gözümde bak
    Uludağ bana gönlü kalbi tertemiz bir adam kazandırdı ha yollar ayrıldı ama olsun. Ben onun gibi merhametli insan evladı hala göremedim.
    Evleniyorum demişti 4 sene sonra mesaj attığında. Mutluluklar dileyip geçtim ne diyim bro.

Şimdi akıllandım mı ?

Yeaaah beybi.
    3 -5 ... las amores son mentiras
  8. 8.
    Şampiyonlar ligi marşını aratıyordum burayı buldum 10 sene evvel.
    1 ... tenete
  9. 9.
    Çeşmenin başında su dolduruyordu.
    2 ... ivanovna
  10. 10.
    Ekşi sözlük de başlığı açılmıştı. Orda gördüm ilk. Uludag sözlüğe yazar oldum hemen. O sıralar çok sıkıntılı bir dönemimdi. Eşki de Çok ağır şeyler yaşamıştım. Bu beni çok yıprattı. O zaman yapılması gereken oydu diye düşünüyorum.
    ... judas