1. 14.
  hakkımda geyik peşinde diyenler olmuş, kırıldım, ağlıyorum şu an. neyse konumuza dönelim.

  yetkililerin hangi kritere göre seçildiklerini merak ettiğim oluşum uludağ sözlük. açıklarlarsa hayrına pek bir mutlu olacağız.

  entelektüel seviye mi, imla kuralları mı, sözlüğe katmış olduğu bilgi içerikli entry’ler mi, yoksa sözlüğü düzeltmek uğruna gösterilen çaba mıdır burada kriter.

  ben yeni seçimlerde farklı kriterler görüyorum. üstelik sadece ben görmüyorum, ne güzel nan. ya sözlükçe hepimiz kova yaptık ve kafayı bulduk gençler ya da gerçekten bizimle bir şey geçiyorlar. ne geçiyorlar hayal gücünüze bırakıyorum. ben dalga demek istemiştim. içiniz kötü.

  seçimi zall yapıyorsa gözlerinden öpüyorum. zaten son yazdığı entry’i on yüz milyon kez okudum, bir bok da anlamadım. içip içip sözlüğe mi giriyor napıyorsa. öyle bir anına geldi heralde, özür dilerse affederiz, neden olmasın.

  (bkz: batı medeniyeti/#41816439)

  fak batı medeniyeti.
  10 -4 ... dibi dibi rek
 2. 15.
  uludağ sözlük yetkililerinin hiç isyan etmemesi
  3 -1 ... a t e c h s o
 3. 16.
  bi keresinde ben etmiştim. götümü kesmişlerdi.
  6 ... bigbangtheory deki ruh hastasi
 4. 17.
  ben de etmiştim zamanında almışlardı yetkiyi.
  3 ... elmas bogazici
 5. 18.
  güzel alımlı bir gadın olduğun için . inan bana tek kriter bu.
  2 -1 ... true
 6. 19.
  (bkz: uludağ sözlük yetkililerinin hiç isyan etmemesi/#41843991)

  güzel alımlı kadınları alıyorlar diyenler var. eskiden böyle değildi, nefes alsın yeter diyorlardı. biz öyle girdik mesela. şimdiki kriterlere göre, ilyas salman'a benzeyen şu halimle almazlardı zaten. iyi yırtmışız nan. seçim kriterleri değişmiş baya. ösym bu kadar değiştirmedi sistemi.
  3 ... dibi dibi rek